2733
2734
عنوان

طلاق عاطفی

| مشاهده متن کامل بحث + 2590 بازدید | 90 پست
نمیدونم شاید اینجور باشه ولی دیگه سرد شدم ازش انگار میگم بیخیال برم جلو اشتی کنیم باز ماه دیگه یه به ...

میدونم چی میگی.شاید نیاز هست ک تو یکم بگو بخند باشی و این حالتشو جدی نگیری

﷽‌من خوבمم ..نـہ تنـבیسے از اونچـہ ڪ בیگراט می‌پسنـבט .. نـہ تقلیـבے از اونچـہ ڪ بهش باور نـבارم .. من با تمام کم و کاستیا خوבمم ـ‌ٖؒ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
فکر کردم فقط بابای من آزار داره خونه رو بهم بریزه😅 ولی قهر کردن بلد نیس غرم میزنیم سرش با خنده رد م ...

کاش به هم میریخت ولی قهر نمیکرد یعنی امان از وقتی که قهر کنه هیچ جوره کوتاه نمیاد زمان قهرش هم طولانیه 

*لا حول ولاقوة الابالله العلی العظیم*
نقطه ضعف نشون نده نذار بفهمه ب بچه وابسته ای ی حرکت جدی بزن بگو تا الان ب خاطر بچه صبر کردم یک سا ...

اشتباهم همین بوذ از اول نشون داذم چقذر به بچم وابستم  ولی دقیقا باید یه خرکتی بزنم البته من از خدامه جدا بشم به شرطی که بچه رو بده 

منو همسرم اینقدر سرد شدیم که هیچ حرف مشترکی نداریم هیچ تفریح مشترک یا حتی هیچ علاقه ی مشترکی

اسی دیگه وقت یه تصمیم حدیه داری کج دار مریض پیش میری اینجوری به بچتم اسیب میزنی مطمئن باش یه بار بگو بهتره حدا شیم ببین چی میگه اگه اوکی بود یعنی اوضاع خرابه وفقط به خاطر بچه کنارته اینجوری نشستی عمرو جونیت رو هدر بدی اعصابت بماند

کاش به هم میریخت ولی قهر نمیکرد یعنی امان از وقتی که قهر کنه هیچ جوره کوتاه نمیاد زمان قهرش هم طولان ...

میدونم چی میگی.تو خودتو آروم کن و خوش بگذرون عزیزم

﷽‌من خوבمم ..نـہ تنـבیسے از اونچـہ ڪ בیگراט می‌پسنـבט .. نـہ تقلیـבے از اونچـہ ڪ بهش باور نـבارم .. من با تمام کم و کاستیا خوבمم ـ‌ٖؒ
خب خودت از لخاظ عاطفی نیازی نداری من دلم میخواد کسی باشه باهاش سفر برم نمیدونم پیاده روی برم پارک ب ...

مگه میشه نیاز نداشته باشم...اما چه کنم وقتی اصلا بفکر من نیست.حالا تو خوبه میزاره بچتو ببری پارک..من حق سوپری رفتن هم ندارم

مادر دو کودک 🐦🐦
مگه میشه نیاز نداشته باشم...اما چه کنم وقتی اصلا بفکر من نیست.حالا تو خوبه میزاره بچتو ببری پارک..من ...

الهی بگردم چقدر دالم میسوزه واسه خودمون که اینجور عمر و جوونیم داره حروم میشه

2706