2737
2739
عنوان

سی سالمه . آیا درس خوندن برام فایده ای هم داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1251 بازدید | 120 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بچه ها من چکار کنم ۲۷سالمه باردارم دختر ۵ساله هم دارم لیسانس زبانم علاقه هامم نقاشی و عکاسیه کارای هنری و خیاطی هم زیاد انجام میدم تو خونه برا خودم  .واقعا موندم از کجا شروع کنم می خوام کار کنم خستم شد با مدرک و دانش زبانی بالا و این همه استعداد بیکار ☹️☹️منم مث استارتر میخوام دستم تو جیبم باشه

کمک

لذتی بالاتر از این نیست👈 کسی رو پیدا کنی که دنیا رو مث تو ببینه،اینطوری میفهمی که هیچوقت دیوونه نبودی👻
2731
دوست دارم تحصیل کرده باشم مدرکم بره بالا بعدش برم آموزگار یا حسابدار یا حالا یکاری تمیز پیدا کنم حقو ...

حتما بخون. اول جوونی هستی.

بخون دولتی قبول شی که پول ندی.

بت تتاری، نبیذ داری، چرا نیاری؟

منم رشتم کامپیوتره لیسانس نرم افزارم ، سی سالمه و دوتام بچه دارم 

تازگیا منم بفکر افتادم یکاری انجام بدم ، من تصمیم گرفتم خیاطی یاد بگیرم 

از درس خوندن که نتیجه ای ندیدم 

دایم دوتا لیسانس داره نرم افزار و حسابداری سی و پنج سالش شده تا الان ازمون استخدامی نمونده که شرکت نکرده باشه 

متاسفانه با اون همه درس الان کلوپ زده گیم بازی مبکنه😂💔

متاسفم ینی

مثل قهقهه یه آدم لال ، وسط نمایش یه آدم کور...
منم رشتم کامپیوتره لیسانس نرم افزارم ، سی سالمه و دوتام بچه دارم  تازگیا منم بفکر افتادم یکاری ...

رشته کامییوتر یه زمانی خیلی برو بیا داشت

گلم چون تجربه اش دارم میگم 

خیاطی اگه میخای کار ثابتت بشه نکن 

تو دو سال کمرت داغون میشع کلا میزاری کنار 

اگه واسه تفریح و واسه اینکه خودت بخای واسه خودتو بچه هات خیاطی کنی موفق باشی  

کاربر قدیمی ام  کاربری شیشم   .دعام کنید منم مادر بشم ....
2738
رشته کامییوتر یه زمانی خیلی برو بیا داشت گلم چون تجربه اش دارم میگم  خیاطی اگه میخای کار ثابت ...

اره منکه تفریحی ، البته کلی شغل دیگم هس که تو خونه باشه

ولی خب واقعا ادم افسرده میشه اینهمه درس بخون هیچی اخرش

اره منکه تفریحی ، البته کلی شغل دیگم هس که تو خونه باشه ولی خب واقعا ادم افسرده میشه اینهمه درس بخو ...

منم ازین میترسم 

کلی وقت بزارم از همه چیم بگذرم دوباره بیوفتم تو درس خوندن ده سال از عمرم بگذره 

و کلی هزینه کنم . رفتو آمد سختی هاش

اخرش بشه همینی که الان هستم ولی با اعصاب داغون تر و از زندگی عقب تر

منم ازین میترسم  کلی وقت بزارم از همه چیم بگذرم دوباره بیوفتم تو درس خوندن ده سال از عمرم بگذر ...

راستش من نمیدونم چه رشته ای میخوای بخونی ولی اینم درنظر بگیر که استخدام خودش یه سنی داره مگر اینکه یه حرفه خاص باشه نمیدونم ولی استخدامی شرط سنی داره

راستش من نمیدونم چه رشته ای میخوای بخونی ولی اینم درنظر بگیر که استخدام خودش یه سنی داره مگر اینکه ی ...

چی بگم درسته

منم ازین میترسم  کلی وقت بزارم از همه چیم بگذرم دوباره بیوفتم تو درس خوندن ده سال از عمرم بگذر ...

ب نظرم وقت وانرژیتو بذار روی ی هنر ک علاقه داری دانشگاه زیاد جالب نیس

لطفا برای حاجت روا شدنم صلوات بفرستید #سلامتی_پرنده ام
درسته کاملا  دانشگاه واسه سواد خوب نیست ولی واسه اینکه برم یه کار خوبی مدرک میخان  ولی ع ...

من لیسانس کامپیوتر دارم

رفتم اموزشگاه، کلاس طراحی وب ثبت نام کردم، مدرک معتبر ایزایران رو گرفتم...

الان با فتوشاپ طراحی پوستر و بنر انجام میدم...

واسه خودم عکس طراحی میکنم و....

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم
2706