2733
2734

سلام دوستان

من ازدواج کردم زندگیم معمولیه مثل همه پولدار نیستیم تو فشار قسط بدهی هستیم ولی گشنه شلخته هم نیستیم

کاردانی کامپیوتر دارم خیلی دلم میخاد درس بخونم رشتم عوض کنم برم سر کار. کامپیوتر سر اجبار رفتم

ولی حس میکنم واسه این کارا زیادی پیرم . مثلا درس بخونم که چی بشه

شوهرمم میگه شهریه دانشگاها خیلی زیاده از پسش بر نمیام 

شوهرم خودش تحصیل کرده ست

دوستان نظری دارین تجربه ای چیزی بگین

کاربر قدیمی ام  کاربری شیشم   .دعام کنید منم مادر بشم ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یه جمله معروفی بود توی اینستا که میگفت تو که در هر صورت ۳۴ ساله میشی، پس حداقل ۳۴ ساله‌ای بشو که رشته مورد علاقه‌ت رو خوندی. ولی اگه هدف کار کردنه برات خیلی مهمتر از صرف خوندن علاقه‌ست، ببین چقدر بازارکارش خوبه و میارزه وقت و هزینه‌ت رو بذاری براش یا میشه با همون صرف وقت و هزینه کار دیگه‌ای بکنی که دوست داشته باشی؟

چه مانده از این شب به‌جز دو لکه غم؟

عزیزممم😍

معلومه که فایده داره گلم اصلا نباید ناامید باشی هیچوقت! هنوز سی سالته؟؟! خب اینکه عالیه تو هنوز خیلیییی فرصت داری عزیزم🥺❤❤❤حتما بخون حتمااااا من بهت قول میدم که یروزی از اینکارت خیلی خوشحال میشی از اینکه این راهو انتخاب کردی گلم اونوقت هم خودت هم بقیه بهت افتخار میکنن و تو هم موفق تر خواهی بود بهت قول میدم🌱♥️

موفق بشی😘🌼

2738
پیر چیخ عزبزم ،خارجی ها کلا این سن رو اوج جوونی میدونن اونوقت توی ایران میگن پیر 

ما تو ایرانیم خیلی سختی کشیدم احساس پیری دارم 

کاربر قدیمی ام  کاربری شیشم   .دعام کنید منم مادر بشم ....

خودت کار پاره وقت بردار شهریت رو بده.یا نهایتا بخون دولتی قبول بشی

﷽‌من خوבمم ..نـہ تنـבیسے از اونچـہ ڪ בیگراט می‌پسنـבט .. نـہ تقلیـבے از اونچـہ ڪ بهش باور نـבارم .. من با تمام کم و کاستیا خوבمم ـ‌ٖؒ
2706