2733
2739

تو یه خونه کوچیک کنار مادرشوهر زندگی میکنم ۱۸ سالمه ۱۴ سالگی عروسی کردم  یه سرمایه زیادی ب اسم شوهرم ولی بعد پدرش بهش نمیرسه ی بچه ۶ ماهه هم دارم زندگی قشنگ و نرمالی داشتیم تا اینک گوشی خرید و چن بار پیامهای مختلفی ازش دیدم ک ب زن توضیح داد بود زن و بچه دارم خلاصه اما زن باهاش تماس تصویری می گرفت ب شوهرم گفتم گف ن خونه زندگی شو نشونم داد کمک مالی کنمش 😐خلاصه گفتم حق نداری باش حرف بزنی گف اوکی دوباره چن وقت پیش دیدم زن پیام داده فلانی امشب و فرداشب هستم 🤨دارم نشون دادم گف بخدا اون داده بزنه بلاکش کن شوهر داره خلاصه بلاک کردم گذشت و اکانتشو  تو گوشی خودمم داشتم دیدم ن جدا ولش کرده بعد امروز دیدم گوشی منو واداشت پیامای منو و دوستام میخوره گفتم اه نخون  دیگ گف حتما ی چیز بد دارید گفتم ن تو با زن مردم تماس تصویری میگیری بد نیس منو و دوستام چت کردیم بد شد گفت من بعد توام برو با هرکی خواستی آن من از تو پرسیدم توام ازمن بپرس چیکار میکنی حالا چ کنم نظرتان؟دیگ بعد چن تا داستان  عین قبل دوسش ندارم ولی هنوز متنفر نشدم نمیدونم چ کنم خیلی حساس و غیرتی هس 

😍20/4/99بود که بی بی چک زدم و مثبت شد😍.     ♥♥خداجونم مراقب کوچولوی توی دلم باش ♥♥❤خدایا مرسی که آرزوهامو دونه دونه براورد میکنی❤

چه شوهر بی رگی😐💔

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛

اون سرمایه زیاد بد فوت پدر شوهرم ب ما میرسه  و سر همین گفته ک پیش ما بمونیم ۷۵ سالگی و دوسش دارم واقعا ادم خوبیه من هیچ وقت ب اون سرمایه فک نکردم چون دلم نمیاد با مرگ یکی دیگ پولدار شم ولی شوهرم از باباش بیزاره ک اونم داستان داره 

😍20/4/99بود که بی بی چک زدم و مثبت شد😍.     ♥♥خداجونم مراقب کوچولوی توی دلم باش ♥♥❤خدایا مرسی که آرزوهامو دونه دونه براورد میکنی❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
یه سوال بپرسم 14 سالگی خیلی زود نبود برای ازدواج؟

ما تو روستا هستیم من هیچ دخالتی تو ازدواجم نداشتم 

چطور سال نود و هفته ۱۷ سالت بوده الان هیجده سالته 

پشمام😐🥴

بعضی شبا عجیب دلتنگت میشم نمیدونم واقعا نمیدونم به هر دری زدم که قسمتم بشی اما نمیشه من از خدا فقط یه چیز میخوام اونم لحظه ای که خودمو توی لباس عروس دیدم حداقل با اونی که دوسش دارم باشم میدونی از اون دردناک تر چیه؟؟؟تو حتی نمیدونی من حاضرم برات تک تک استخون هامم بدم یادت باشه هیچکس اندازه من نمیتونه دوستت داشته باشه این چند بیت شعر تقدیم به خودت عزیزترینمA❤️میخوام بدونی که دلم داره برات پر میزنه🕊مثل یه داروغه شبا به هر دری سر میزنه 🥺وقتی میای با اون چشات دنیامو پر نور می کنی💫غصه ی تنها موندن و از دل من دور می کنی 🥹عمری اگه نگات کنم از دیدنت سیر نمیشم😍بدون که عشق تو زده خیمه به صحرای دلم 🫀اگر که باور نداری گوش کن به حرفای دلم...

نر کثیف 🥺

محله ما یک رفتگر دارد،صبح که با ماشین از درب خانه خارج می شوم سلامی گرم میکندو من هم از ماشین پیاده می شوم و دستی محترمانه به او می دهم ،حال و احوال را می پرسد و مشغول کارش می شود....همسایهطبقه زیرین ما نیز دکتر جراح است ،گاهی اوقات که درون آسانسور می بینمش سلامی میکنمو او فقط سرش را تکان می دهد و درب آسانسور باز نشده برای بیرون رفتن خیز می کندبه شخصهاگر روزی برای زنده ماندن نیازمند این دکتر شوم ، جارو زدن سنگ قبرم به دست آن رفتگر ، بشدت لذت بخش تر از طبابت آن دکتر برای ادامه حیاتم است.تحصیلات مطلقا هیچ ربطی به شعور افراد ندارد#کتاب چند کلام ساده