2733
2739
عنوان

شوهرم گف توام برو با هرکی دلت خواست باش

| مشاهده متن کامل بحث + 1478 بازدید | 39 پست

ی حسی دارم ب تاپیکت نمیدونم چرا 

خدافز 🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️

هی تو پرَنسِس بابا !!اگه بابات پسوُردِ گوشیتو پیدا کنه که میشی مرحومه مغفورِ بابا                               ساقه طلایی کی شد ۱۰ هزار تومن؟ تو این مملکت خفه هم نمیشه شد دیگه  

الان طرف اومده مشکلشو گفته آروم شه کمکش کنیم بعضیا گیردادن سنت وقت ازدواج بوداخه و زخم زبون زدن ی ی دردم به دردای طرف اضافه میکنن حالا ازدواج کرده تو اون سن دیگه تموم شده رفته با زخم زبون و متلک چیزی درست نمیشه ک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
14 سالگی؟  عزیزم از ترشی درت آوردند شوهرت دادند؟  50 هزار مطلقه زیر 18 سال همینه دیگه شو ...

طفلکی دست خودش نبوده ازدواج توهم اینطوری نگو بهش بدتر دلش میشکنه💔

بعضی خانواده ها اینطورین فرهنگشون

رفتارت با کسایی سودی برات ندارن میشه شخصیت👀
طفلکی دست خودش نبوده ازدواج توهم اینطوری نگو بهش بدتر دلش میشکنه💔 بعضی خانواده ها اینطورین فرهنگشو ...

قانون نباید بذاره که متاسفانه کدام قانون 😔

عاشق و رند و نظربازم و میگویم فاش....تا بدانی که به چندین هنر آراسته‌ام....👍😜

الان اگر میتونید کمکش کنید خب😐😐😐بیچاره الان مشکل داره گیر دادین ب سن ازدواجش😐🤦‍♀️زخم زبونم می‌زنید تو این حال روحیش😐

🦋خداجونم دلم میخواد رها بشم تو بغلت،منو دریاب🦋  https://harfeto.timefriend.net/16470262878585 لینک ناشناسههه، هرچی خواستی بهم بگو😃😃
14 سالگی؟  عزیزم از ترشی درت آوردند شوهرت دادند؟  50 هزار مطلقه زیر 18 سال همینه دیگه شو ...

تو که بدتری که به ترشیدگی زن اعتقاد داری به اسی میگی اون موقع نترشیده بودی .. مگه باید زن یه روزی توسط یه مرد مصرف بشه که ترش نشه و نگنده!

تو همانی که می شود چای را کنارت بدون قند شیرین نوشید
2740
تو که بدتری که به ترشیدگی زن اعتقاد داری به اسی میگی اون موقع نترشیده بودی .. مگه باید زن یه روزی تو ...

کنایه بود گلم! 

عاشق و رند و نظربازم و میگویم فاش....تا بدانی که به چندین هنر آراسته‌ام....👍😜