2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

تلگرام اسکرین شات از پیام یه نفر گرفتم اشتباهی برا خودش فرستادم.

البته تا قبل از اینکه سین کنه پاک کردم

بابا گره ای که با دو رکعت نماز و یکم دلبری کردن از خدا باز میشه رو چرا با دست و دندون می افتی به جونش ؟!

هنوز به کسی نگفته بودم باردارم دخترم عکس سونومو استوری کرده بود

اخه از برگه سونوم عکس گرفته بودم فرستادم برای بهداشت بعد تو گوشیم بود اونم استوری کرده بود.

خیلی ضایع بود.... در رحم یک جنین زنده مشاهده شدو.....🤣🤣🤣

خدایا خودتو ازم نگیر...
2738

با یکی چت کردم برای لباس اینقدر عزیزم و گلم بهش گفتم رفتم لباسو حضوری بخرم یه مرد سگ سیبیل حال به هم زن بود 🥲🥲🥵🥺🥺 تا چند وقت حالم از خودم بهم میخورد 

اگه جوابتو ندادم به این نتیجه رسیدم که در برابر فهمیدن مقاومی  😑

دختر کوچولوم به یکی از استادان دانشگاهم که رودربایستی داشتم پیام فرستاد.

سواد نداره نوشته بود: عغ۴

دقیق یادمه 🥴😂😂

بهارااااانم؛ کوچه شکوفه بن بست بهار.                                    🍇منو انگور یاقوتی هام🍇

عید امسال پدرشوهرم تو واتساپ ویس فرستاده بود تبریک وبیاید خونمو از این حرفا بعد رفتیم خونش به دخترم بیست تومن عیدی داد برگشتنی گوشی دست دخترم بود اورده بود صداشو گوش میداد منم شروع کردم غیبت کردن که آره فقط از دور مارو دوست داره بیست تومن دست گدا نمیدن چقدر خسیسه واینا بعد دخترم همه رو ضبط کرده بود فرستاده بود براش اونم دیده بود   

تلگرام اسکرین شات از پیام یه نفر گرفتم اشتباهی برا خودش فرستادم. البته تا قبل از اینکه سین کنه پاک ...

این کارو منم کردم تو گروه واتساپ یکی و خیت کردم بعد اسکرین گرفتم از پیامش با فلش هم علامت زده بودم خواستمبرا دوستم بفرستم باز فرستادم تو گروپ

بعدشم چندتا عکس خط خطی و سلفی کج و کوله پسرم و فرستادم مثلا گوشی دست بچست😂