2737
2739

اومدم بنویسم نتت ضعیفه.

اشتباه نوشتم‌ ننت ضعیفه 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

خاک تو سرم پسره دیگه از شدت خجالت جوابمو نمیداد.

ابروم رفت 😂😂

واحد اندازه گیری خوشبختی : نفس های مادر بر ثانیه             کاربری توسط دوتا دوست که شبیه خواهرن اداره میشه❤❤❤
این دیگه خیلی واااای بعد چیشد😂😂😂

هیچی رفتم پی وی ادمین فکر کردم استاد بااین هماهنگ میکنه ازش جزوه خواستم ی عالمه غیبت استاد و کردم درس نمیده این چه جزو خاک تو سرش حداقل خلاصه میگفت بعد گفتم امتحان بهم برسونا من نخوندم اخرش پرسید شما گفتم فلانی گفت منم فلانی استاد این درس بعد من یجوری پشت فرمون هول هولکی میخوندم اصلا متوجه نشدم گفته استاد این درسم بعد که همسرم چتمو دیده بود گفت خاک این چه سوتی خودم بعدا متوجه این فاجعه شدم انقدر شوت بودم 😂😂😂

آرزوییم این است آنقدر سیربخندی که ندانی غم چیست ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستم عکس خواهرزادشو فرستاد براش فرستادم زنده باشه. نگو به جای ز ج نوشتم🤕🤭

بیگناه پای دار رفت نمیدانست بالای دار هم خواهد رفت! چاقو دسته ی خود را برید و محبت خارها را گل نکرد.                                                                       همانطور که دوری دوستی نیاورد، در و تخته هم اصلا با هم جور نبودند.                                                     بار کج هم چه خوب به منزل رسید. به دعای گربه کوره عجب بارونی اومد.                                                    کار از محکم کاری عیب کرد.ماه هم چه خوب زیر ابر پنهون ماند.                                                             اتفاقا پول خوشبختی آورد و ظلم ماندگار شد. تاریخ انقضای ضرب المثل ها هم به پایان رسید.                    عجب دنیای عجیبی ست

امتحان داشتیم دوستم زنگ زده بود هی حرف میزد هول کردم ی سوالی رو اشتباهی برا دبیرمون فرستادم واتش جیبی بودددد نپاکید🥺😂🔪

تو پیوی ینفر یکی از دوستامو فحش داده بودم اسمش فاطمه بود گفتم سگ تو روح فاطمه فلان فلان شده بعد اشتباهی شات  فرستادم برا خودش🥲🥲🥲گفدم ی فاطمه دیگس ولی فمید

2731

گفتم دختره خیلی نچسب بود چنانم خودشو میگرفت انگار از دماغ فیل افتاده بعد سند کردم واسه خوده طرف فرستادم تف بهش درجا هم سین زد گفتم وایییییی مهلا جون چالشششش 😐😂😂😂 اونم درکمال ناباوری باور کرد

اومدم بنویسم نتت ضعیفه. اشتباه نوشتم‌ ننت ضعیفه 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ خاک تو سرم پسره دیگه از شدت خ ...

😂🤦😂😂🤭منو چی میگی گفتم ننت خرابه جای نت خرابه. پسره گفت بی ادب و بلاکم کرد🤭😂😂😂

بیگناه پای دار رفت نمیدانست بالای دار هم خواهد رفت! چاقو دسته ی خود را برید و محبت خارها را گل نکرد.                                                                       همانطور که دوری دوستی نیاورد، در و تخته هم اصلا با هم جور نبودند.                                                     بار کج هم چه خوب به منزل رسید. به دعای گربه کوره عجب بارونی اومد.                                                    کار از محکم کاری عیب کرد.ماه هم چه خوب زیر ابر پنهون ماند.                                                             اتفاقا پول خوشبختی آورد و ظلم ماندگار شد. تاریخ انقضای ضرب المثل ها هم به پایان رسید.                    عجب دنیای عجیبی ست
2738
عاشقت نشده باشه با این همه ابراز احساسات😂

نمیدونی چقدر قیافه و سر وضع  ش زشت و ترسناک بود مرتیکه ی چاقال 😬🤢😟 هیچ وقت فکر نمیکردم یه همچین چیزی ادمین باشه اصن کمرم شکست 

اگه جوابتو ندادم به این نتیجه رسیدم که در برابر فهمیدن مقاومی  😑