2733
2739
کف سرم دیده میشه خیلی ناراحتم 😭

منم😭😭😭😭😭

میخاستم بنویسم ووروجکِ بدون آقای نجار ولی "ر"  آخرش ثبت نشد ، شد ووروجک بدون آقای نجا🤪 کاربری ۳۶ممه تورو ب پیر ب پیغمبر برا من گزارش نزنید🤕  بقرِان کریم با شماره ی همکار شوهرم عضو شدم 😥 حالم یه جوریه ک انگار ورزش داشتیم و هوا بد بوده و موندیم تو کلاس ، زنگ بعدم ریاضی داریم 🥴🤢   باطن باید زیبا باشه نه ظاهر . کی فکرش میکرد سیب زمینی 🥔 با اون قیافه ش انقد خوشمزع 🍟 باشع 😋   بچه به دنیا آوردی هی بهش میگی نکن نکن ، خب خودت نمیکردی عزیزم 😈    تلخ ترین جمله ی بازی های کودکی ؛ " تو نخودی باش" لامصب قدرت تخریبش معادل با بمب هیروشیما بود نمی‌فهمم چرا وقتی زبونتو اتفاقی گاز میگیری درد میگیره ولی وقتی عمدی گاز میگیری درد نمیگیره . حتی نمی‌فهمم چرا شما الان دارین زبونتونو گاز میگیرین ! 👅  کاربری  متعلق ب دو نفره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعد چند وقت موهاتون درومد؟؟

پنج ماه محسوس. ولی قبل اونم درمیومد. اما تقریبا بعد از دو سه هفته استفاده قرص ریزش موهام کم شد. الان تقریبا ریزش ندارم. ریزش موهای من هم ژنتیکی بود و هم هورمونی. 

نویسنده‌ی سه اثر چاپ شده و  روزنامه‌نگار  کلیک===>خاطره زیبای زایمانم
2731
فیناستراید یعنی مو درمیاد اخه شنیدم خیلی ضرره

نمی‌دونم ضررشو. ولی رو من که جواب داده. انقدر به خاطر تاثیر قرصا خوشحالم که ضررش برام نیست.

نویسنده‌ی سه اثر چاپ شده و  روزنامه‌نگار  کلیک===>خاطره زیبای زایمانم
باید مدل زندگیتو تغییر بدی

مصرف فست فود

شکر 

روغن صنعتی و مواد کارخونه ای و بسته بندی که کلی مواد نگهدارنده دارن برای تنبلی سم خالصن

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚
2738

من همه اطلاعاتم از تنبلی تخمدان که خودمم درگیرم از یه پیج دارم که با روش اصلاح سبک زندگی تا حد زیادی تنبلی تخمدان کنترل کرده خودش واز تجربیاتش به بقیه هم گفته

تنبلی تخمدان با دارو موقت درمان میشه من خودم کلی داروخوردم ولی فایده نداشت

بعد قطعش باز برمیگشتم به همون اوضاع...

پنج ماه محسوس. ولی قبل اونم درمیومد. اما تقریبا بعد از دو سه هفته استفاده قرص ریزش موهام کم شد. الان ...

چقد خوب خداروشکر 

میخاستم بنویسم ووروجکِ بدون آقای نجار ولی "ر"  آخرش ثبت نشد ، شد ووروجک بدون آقای نجا🤪 کاربری ۳۶ممه تورو ب پیر ب پیغمبر برا من گزارش نزنید🤕  بقرِان کریم با شماره ی همکار شوهرم عضو شدم 😥 حالم یه جوریه ک انگار ورزش داشتیم و هوا بد بوده و موندیم تو کلاس ، زنگ بعدم ریاضی داریم 🥴🤢   باطن باید زیبا باشه نه ظاهر . کی فکرش میکرد سیب زمینی 🥔 با اون قیافه ش انقد خوشمزع 🍟 باشع 😋   بچه به دنیا آوردی هی بهش میگی نکن نکن ، خب خودت نمیکردی عزیزم 😈    تلخ ترین جمله ی بازی های کودکی ؛ " تو نخودی باش" لامصب قدرت تخریبش معادل با بمب هیروشیما بود نمی‌فهمم چرا وقتی زبونتو اتفاقی گاز میگیری درد میگیره ولی وقتی عمدی گاز میگیری درد نمیگیره . حتی نمی‌فهمم چرا شما الان دارین زبونتونو گاز میگیرین ! 👅  کاربری  متعلق ب دو نفره