2737
2734
عنوان

مسخره نکنینا ولی ...😂

477 بازدید | 45 پست

بچه ها من از ۲۴ ساعت ۲۱ ساعتش رو تنهام و فقط ۳ ساعت شوهرم رو میبینم واسه حرف زدن ک خب بالاخره کل ۳ ساعت رو اون حوصله نداره با من حرف بزنه و شام میخوره فیلم مییینه .. 

در کل    کل روز خونه تنهام الان جوری شده ک حس میکنم حرف زدن یادم رفته دو کلمه حرف میزنم همش تته پته میکنم قبلا اصلا اینجوری نبودم کسی میدونه باید چیکار کنم 

واقعا کلمات نمیاد تو ذهنم قبلا حتی با وجود سن کمم تو مدرسه تو دبیرستان همه رو میتونستم قانع کنم الان ی جمله معمولی رو بدون تپق نمیتونم بگم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زنگ بزن ب بقیه حرف بزن باهاشون

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
2731
2738

به نظرم وارد اجتماع شو

دانشجوی پزشکی ورودی مهر ۱۴۰۲👩‍⚕️❤ در تلاش برای رسیدن به نام کاربریم ✌گربه ها کاملا صداقت عاطفی دارند. انسان ها، به هر دلیلی، ممکن است احساسات خود را مخفی کنند، ولی گربه ها هرگز. ارنست همینگوی.                                               
خب اون بنده خدا چیکار کنه کلا ۸ ساعت خونس خب کی بخوابه کی ب کارای شخصیش برسع

خوب به هرحال ای وسط نیم ساعتم وقت برا تو باشه حرفی سخنی درددلی

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    

زنگ بزن مامانت یا آجیت یا دوستت باهاشون حرف بزن دردودل کن 

نامه ای از طرف خدا🌸🌸🌸بنده‌ی‌ من،طاقت بیار حتی اگه طناب طاقتت به باریک‌ترین قسمتش رسیده،من هستم غصه هیچی رو نخور درستش میکنم..........