2737
2739
عنوان

مسخره نکنینا ولی ...😂

| مشاهده متن کامل بحث + 477 بازدید | 45 پست
اینو  میدونستی علاوه بر حرف زدن سطح ای کی یو و قدرت ذهنت هم کم میشه

اره قبلا خیلی باهوش بودم الان ی مسله ساده رو نمیتونم هضم کنم چیکار کنم ی راهی جلو پام بزار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچی با همسایع هام رفت امد کردم بهتر شدم الانم بعضی وقتا تپق میزنم🤣🤣 چون من علاوه بر این که شوهرم ...

من تو شهر غریب نیستم اما اینجام کسیو ندارم چجوری باید با همسایه رفت امد کرد من بلد نیسنم؟

2728
دوستی دخترفامیلی اشنایی چیزی نداری دوکلمه حرف بزنی برو بیرون دم پارکی مرکزخریدی حداقل چهارتا ادم ببی ...

مرکز خرید ک بدون پول بدتر میش حالت

پارکم اینجا پایین شهره پره لات

وارد اجتماع شد پول میخاد سر و وضع میخاد

مگه سر و وضعت چطوریه عزیزم؟

دانشجوی پزشکی ورودی مهر ۱۴۰۲👩‍⚕️❤ در تلاش برای رسیدن به نام کاربریم ✌گربه ها کاملا صداقت عاطفی دارند. انسان ها، به هر دلیلی، ممکن است احساسات خود را مخفی کنند، ولی گربه ها هرگز. ارنست همینگوی.                                               
2738
اخه بیین تو با خواهرات زنگ زدی تو وات فعالیت کردی من هیچکدوم از این کارا رو نمیتونم بکنم 

بعد از سالها رفتم سمت تلفن تو این چند سال افسردگی که داشتم نه وات داشتم نه تلفنی با کسی حرف میزدم هر کی هم زنگم میزد جواب نمیدادم چون حوصله حرف زدن نداشتم الان چند روز که به خودم اومدم دیدم شبیه انسانهای اولیه شدم 

برای سلامتی دخترم یه صلوات میفرستی😘                                                                                                  هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن                        ‌       او خداوند ناممكن هاست در حالى كه تو بر ممكن گريه ميكنى؟!                                                           الــهــم عــجــل لـــولـــیــک الـــفـــــرج                                 مادربزرگ میگفت:"محبت مثل سکه است"اگه تو قُلک دلِ کسی بندازیش دیگه نمیتونی درش بیاری!مگه اینکه دلش رو بشکونی...
ن ندارم  اینجا ک کسی اعتماد نمیکنه

عزیزم حق داری پس 

نمیتونی پارکی جایی بری پیاده روی 

دوست پیدا کنی تلفنی باهاش در ارتباط باشی

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
خب لباسام داغونه فعلا شرایط خرید ندارم

میفهممت عزیزم شرایط منم مث خودته❤

دانشجوی پزشکی ورودی مهر ۱۴۰۲👩‍⚕️❤ در تلاش برای رسیدن به نام کاربریم ✌گربه ها کاملا صداقت عاطفی دارند. انسان ها، به هر دلیلی، ممکن است احساسات خود را مخفی کنند، ولی گربه ها هرگز. ارنست همینگوی.