2733
2739
عنوان

یه حس ششم یا فال میاد خواهش میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 452 بازدید | 80 پست
عزیزم من فقط یه سری حدس میزنم دیگه رنگ شال که نمیشه گف حداقل ۳ تا شال مشکی داری

حس شیشم یعنی درست در اومدن حس در مورد هرچیز نه ک چیزی ک میشه فهمیدرو طرفت بگی نه

ایندرو حدس زدن سخت تره

نمیدونم  دیگ نه صورتیه

امشب گلرخ میمیرد! بلاخره امشب گلرخ میمیرد قبل هرچیز امضا رو بخون!۲۳سالمه و ۸۵ رویداد خاصیه تولد عزیزدلم داداش شهابم..♡ اگر بدون لایک و جواب گذاشتمتون چون من از حیوانات وحشی  اکثرا بی تفاوت میگذرم 😇🌸تشبیه خوبی بود اینجا کم نیستن همچین افرادی  🤪 مذکر ها درخواست ندید و در تایپکم شرکت نکنید و ریپلای نکنید! سوم اینکه اسمم گلرخه اگر سوالی ازتون تو تایپک پرسیدم درمورد همون میخوام بدونم  مخالف اینم که کسی به عقیده کسی توهین کنه یه دختر تیرماهی  مشهدی  اگر در تایپکام بی پروا صحبت میکنم چون کسی نیست که برای شناسایی ازش واهمه داشته باشم و مقصدم جداست  و برای همه ناشناسم.. 😊‌                  من از اندوهایم ارام میگذرم تا قدرم را بدانند گویند که هرکس رود عزیز میشود میرسد روزی که خواهم رفت  ‏متن نامه ی علی شریعتی به عشقش :عزیزِ مهربانِ بداخلاقِ صبورِ تندجوش! امید بخشِ  یأس آورِ، پرحرفِ حرف نشنو،بدترین بدِ خوب‌ترین خوبِ با وِی نتوان زیستن، بی وِی نتوان بودن! یک جورِ درهم برهمِ شلوغ پلوغِ قرو قاطی عزیزی که تورا نمی‌توانم تحمل کنمو دنیا هم بی تو تحمل ناپذیر است»متاهل و متهعد به عشق زندگیم برای رسیدن به هم دعامون کنید 😊 امیرپاشام♡
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزبزم نگفتی برای من . اون دختره که باعث طلاق من و شوهرم شد و الان زنش شده تقاص پس میده و چطور تقاص پ ...

اینکه تقاص پس میده حس ششم نمیخواد

تضمین میدم هم خودش خیلی سخت تقاص پس میده هم شوهر سابقت و احتمالا خبرش بهت میرسه

ولی حسی دریافت نمیکنم چطوری تقاص پس میدن هرچن احساس میکنم یا تصادف میکنن یا یکی شون بیماری خیلی بدی میگیره

2742
پس میگی اگه  محل ندم میشه بهش برسم ؟ من خیلی باهاش احساسیم قبلا اون احساسی بود من مغرور بودم ال ...

اینی که میبینم اگه محل ندی بازم احتمال بالایی نداره بهش برسی...

ولی اگه تا یه ماه دیگه سعی کنی ارتباط بگیری ازش دور تر میشی 

جدا از حس ششم مربوط به قانون No cantact رابطه هس. خواستی درباره ش بخون

اینی که میبینم اگه محل ندی بازم احتمال بالایی نداره بهش برسی... ولی اگه تا یه ماه دیگه سعی کنی ارتب ...

منم بگو عزیزم پس☹️☹️

خدایا شکرت برا همه اون وقتایی که گمان نمیکنی و ولی میشود .امشب از ته دلم شکرتو میگم ♥️♥️♥️
عاقا منم میگی کی ازدواج میکنم ؟۲۷ سالمه.با غریبه یا اشنا؟سنتی یا عاسقانه ؟ چندسال ازم بزرگتره ؟

با آشنا تا ۱۰ ماه دیگه سنتی ولی اگه نشه غریبه تا ۲ سال بعد 

درباره شدن یا نشدن سیگنالی نمیگیرم

2738
با آشنا تا ۱۰ ماه دیگه سنتی ولی اگه نشه غریبه تا ۲ سال بعد  درباره شدن یا نشدن سیگنالی نمیگیرم

اقامتم کی اوکی میشه ؟کاری که میخوام راه بندازم کی اوکی میشه ؟اینم لطفا جواب بده 

خدایا شکرت برا همه اون وقتایی که گمان نمیکنی و ولی میشود .امشب از ته دلم شکرتو میگم ♥️♥️♥️
کراشت بهت علاقه نداره  تا ۶ ماه دیگه بهتر ازونو پیدا میکنی که باعث میشه دلت برای کراشت تنگ نشه ...

میشه تقریبی بگی،۱۴۰۱میشه به نظرت؟

باردار نیستم 💕برای ازدواج و خوشبخت شدنم دعا کنید 🙏دلم حکم و توحاکم 🥺y🥺الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم😍🧿
2706