2733
2734
عنوان

یه حس ششم یا فال میاد خواهش میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 452 بازدید | 80 پست
رویاپرداز ، وسواسی ، معمولا آرام  وقتی کاری شروع میکنی قوائد اون برات اهمیت بالایی داره   ...

درباره‌ی آینده ام چیزی حس نمیکنی؟ 

مثلا  شغل آینده‌ام و اسم یا حروف توی اسم همسر آینده ام و نسبتش باهام 

میشه لطفا یه صلوات هدیه به حضرت عباس ع به نیت حاجت رواییم بفرستی ؟ اگه فرستادی و دعا کردی حتما بهم بگو🌹🌱‌‌‌‌‌  《 اسمم مبینا》                 الحمدلله الذی خلق الحسین (ع) ❣️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرت دوست داره اما گاهی ناراحت میشه و به روش نمیاره  یه مانتو و تیپ خوب بزن گرگ والستریت باش ...

عزیزم مرسی ازت

از دست من ناراحت میشه که بروش نمیاره؟! 

ببخشید چرا از تیپم گفتید یعنی به خودم نمیرسم خوب نمیپوشم؟! 

یا ربط به شانسم داره این تیپم یا دلجویی از همسرم هستش

ببخشید شانس برای خودم رو میکنه طبق این رشته ای که دارم؟! 

الهی آمین 

میشه حست رو زوم کنی رو اینکه تا آخر سال ماشین میخریم یا نه؟! 

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
شوهرت دوست داره اما گاهی ناراحت میشه و به روش نمیاره  یه مانتو و تیپ خوب بزن گرگ والستریت باش ...

ببخشید عزیزم میشه بگی منظورت از گرگ والستریت بودن چیه؟! 

یعنی تیپم بد حجابه یکم خودمو ججو جور کنم یا خوب تیپ بزنم بخاطر همسرم تیپام بده؟! 

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
2731
اگه اطلاعات درباره اینا داشتی که مواد با پتاسیم بالا مصرف کنی بچه ت پسر میشه یا محیط رحم اسیدی شانس ...

میشه راجع ب ازدواج بگی؟ یکی گفت بت اون اقایی ک توی فکرمه تا ازدواج میرم ولی بهم میخوره راسته؟؟؟💔 کی با همسرم اشنا میشم؟

@lbutterfly   میشه بیای بگی منظورت راجب تیپم و مانتو چی بود خیلی ذهنمو درگیر کرده 😔