2737
2734
عنوان

یه حس ششم یا فال میاد خواهش میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 452 بازدید | 80 پست
فرصتت به همین دانشگاهت مربوطه شرط لازمه ش ادامه تحصیله  شوهرت حق محدود کردن تو رو نداره

کی ازدواج میکنم؟به کراشم میرسم؟

باردار نیستم 💕برای ازدواج و خوشبخت شدنم دعا کنید 🙏دلم حکم و توحاکم 🥺y🥺الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم😍🧿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا ۳۱ روز جدا شو  بعد دوباره دلتنگش میشی. اون موقه به انتقام فکر کن

عاقا منم میگی کی ازدواج میکنم ؟۲۷ سالمه.با غریبه یا اشنا؟سنتی یا عاسقانه ؟

چندسال ازم بزرگتره ؟

خدایا شکرت برا همه اون وقتایی که گمان نمیکنی و ولی میشود .امشب از ته دلم شکرتو میگم ♥️♥️♥️
2728
سلام عزیزم میشه حست رو به من‌و ازدواجم بگی اسمم عاطفه ۳۲ سالمه چادری هستم چادر عربی میپوشم روسریم لب ...

سلام با سلیقه و احساسی یه ادمی هست که برات مناسبه ولی نذر کن انشالله تا ۱۳ ماه دیگه ازدواج میکنی

رشته ام آینده داره و پردرامد منم ک میگن مخ نرم افزارم خیلی با استعداد و باحوصله همین الانشم دیر شد ...

نه تا ۲ سال دیگه یه موقعیت کاری خیلی فوق العاده پیدا خواهی کرد که حقوق خوبی میگیری

یه شوهرت باج نده مخصوصا اگه ایرادای ناپلئونی گرفت و از تایم تو کم میکرد

سعی کن دانشگاه بفهمی ۲ نفر از هم ورودیات چه چیزایی یاد میگیرن

راست میگی دیونم واقعا دلم واسه ادم بی معرفت تنگ میشه پس بگو حست میگه بهش میرسم یا نه ؟

اگه برسی تا ۵ ماه دیگه ست 

ولی حالا حالاها نه. احتمالش خیلی کمه اونم تازه به شرطی که جوری رفتار کنی که انگار همه چی تموم شده

اگه برسی تا ۵ ماه دیگه ست  ولی حالا حالاها نه. احتمالش خیلی کمه اونم تازه به شرطی که جوری رفتا ...

پس میگی اگه  محل ندم میشه بهش برسم ؟ من خیلی باهاش احساسیم قبلا اون احساسی بود من مغرور بودم الان جاهامون عوض شده ... 

2740
راجب منم بگو لطفا

رویاپرداز ، وسواسی ، معمولا آرام  وقتی کاری شروع میکنی قوائد اون برات اهمیت بالایی داره

اکثر امورات و اهدافی که برای زندگیت داری زودتر از چیزی که انتظار داری میتونن به انجام برسن ولی ریسک کن

@lbutterfly   بگو لطفاااا میشه برای منم بگی حس همسرم نسبت به من و زندگیم چیه رشته ای که ...

شوهرت دوست داره اما گاهی ناراحت میشه و به روش نمیاره 

یه مانتو و تیپ خوب بزن گرگ والستریت باش

شانس خوب دراینده خواهی دید که توش پتانسیل های زیادی داره و پشتش بازم شانس میاره

وضعتون تا ۴ سال دیگه خوب میشه اما خونه رو نمیدونم کی عوض میکنید