2733
2734

گربه تو خواب نماد شادی هست. سعی کن از داشته هات و موقعیت های شاد کننده ای ک وارد زندگیت میشن لذت ببری. خوابت یه جورایی میگه از دنیایی ک واسه خودت ساختی بیا بیرون و از شادی‌ها لذت ببر

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
این تعابیر قدیمیه.درست نیست

نمیدونم فقط خونده بودم خواب برا هرکس تعبیر خاص خودشو داره و برا یکی خوبه و برا یکی بد .انشالله ک خوابت خیره .شاید میگه کم برو تو گوشی🤗

گر رهگذری بگذر گر نه که نَ ایست زل بزن زندگی دگران را تا خانه خراب کنی خانه‌ای آبااااااد😒
گربه تو خواب نماد شادی هست. سعی کن از داشته هات و موقعیت های شاد کننده ای ک وارد زندگیت میشن لذت ببر ...

عزیزم ببخشید تعبیر خواب عینک زدن چیه ؟ دیشب خواب دیدم یه عینک صورتی زدم در حالیکه خودم عینکی نیستم

خدایا شکرت ❤️ مطمئن باش همون خدایی که یونس رو از دل ماهی نجات داد، خدای شما هم هست ، شما رو هم از غم و غصه نجات میده و دعایت را مستجاب میکنه❤
عزیزم ببخشید تعبیر خواب عینک زدن چیه ؟ دیشب خواب دیدم یه عینک صورتی زدم در حالیکه خودم عینکی نیستم

عینک نماد بینش هست.و صورتی نماد سرزندگی و حیات. خواب ازت میخواد کمی خوش بینانه تر به زندگیت نگاه کنی. و اگر نسبت به زندگی بدبین هستی یا اعتمادت و از دست دادی به خودت یادآوری کته هنوز زندگی زیبای هاش و داره

2740
عینک نماد بینش هست.و صورتی نماد سرزندگی و حیات. خواب ازت میخواد کمی خوش بینانه تر به زندگیت نگاه کنی ...

مرسی عزیزم چقدر تعبیرتون عالی بود این روزا یکم افسرده و غمگین بودم  یه دنیا تشکر 

این

خدایا شکرت ❤️ مطمئن باش همون خدایی که یونس رو از دل ماهی نجات داد، خدای شما هم هست ، شما رو هم از غم و غصه نجات میده و دعایت را مستجاب میکنه❤