2410
2553

گربه تو خواب نماد شادی هست. سعی کن از داشته هات و موقعیت های شاد کننده ای ک وارد زندگیت میشن لذت ببری. خوابت یه جورایی میگه از دنیایی ک واسه خودت ساختی بیا بیرون و از شادی‌ها لذت ببر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
این تعابیر قدیمیه.درست نیست

نمیدونم فقط خونده بودم خواب برا هرکس تعبیر خاص خودشو داره و برا یکی خوبه و برا یکی بد .انشالله ک خوابت خیره .شاید میگه کم برو تو گوشی🤗

گر رهگذری بگذر گر نه که نَ ایست زل بزن زندگی دگران را تا خانه خراب کنی خانه‌ای آبااااااد😒
گربه تو خواب نماد شادی هست. سعی کن از داشته هات و موقعیت های شاد کننده ای ک وارد زندگیت میشن لذت ببر ...

عزیزم ببخشید تعبیر خواب عینک زدن چیه ؟ دیشب خواب دیدم یه عینک صورتی زدم در حالیکه خودم عینکی نیستم

خدایا شکرت ❤️ مطمئن باش همون خدایی که یونس رو از دل ماهی نجات داد، خدای شما هم هست ، شما رو هم از غم و غصه نجات میده و دعایت را مستجاب میکنه❤
عزیزم ببخشید تعبیر خواب عینک زدن چیه ؟ دیشب خواب دیدم یه عینک صورتی زدم در حالیکه خودم عینکی نیستم

عینک نماد بینش هست.و صورتی نماد سرزندگی و حیات. خواب ازت میخواد کمی خوش بینانه تر به زندگیت نگاه کنی. و اگر نسبت به زندگی بدبین هستی یا اعتمادت و از دست دادی به خودت یادآوری کته هنوز زندگی زیبای هاش و داره

2714
عینک نماد بینش هست.و صورتی نماد سرزندگی و حیات. خواب ازت میخواد کمی خوش بینانه تر به زندگیت نگاه کنی ...

مرسی عزیزم چقدر تعبیرتون عالی بود این روزا یکم افسرده و غمگین بودم  یه دنیا تشکر 

این

خدایا شکرت ❤️ مطمئن باش همون خدایی که یونس رو از دل ماهی نجات داد، خدای شما هم هست ، شما رو هم از غم و غصه نجات میده و دعایت را مستجاب میکنه❤