2737
2734
عنوان

بارداری

142 بازدید | 24 پست

سلام خانوما لطفا راهنمایی کنین باردارم هفته دوازدهم هستم، وزنمم پایین میره هروز لاغرتر میشم گوشت وتخمرغ هم نمیتونم بخورم چیکار کنم که وزنم بالاتر بره، یعنی یجوری لاغر شدم از خودم بدم میاد با شوهرم فقط سر دعوا دارم تروخدا بگین چیکار کنم اعصابم کلا داغون میشه😭😭

گر، بدستت داد تیغ بُران روزگار، هرچه میخواهی بِبُر اما نَبُر نان کسی.  یه صلوات برام بفرستین 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
ب شوهرت چیکا داری

میگم فقط دعواش کنم الانم قهرم باهاش، حالا نمیدونم از حس حاملگی هست یا اندام خودم خراب شده از استرس اونه 

ناگفته نماند خیلیم دوست دارم وخیلی وابسته شوهرمم، فقط این چند وقته اینجوری شدم😭

گر، بدستت داد تیغ بُران روزگار، هرچه میخواهی بِبُر اما نَبُر نان کسی.  یه صلوات برام بفرستین 
میگم فقط دعواش کنم الانم قهرم باهاش، حالا نمیدونم از حس حاملگی هست یا اندام خودم خراب شده از استرس ا ...

منم هفته ۱۱ ام

یه کم زودرنج شدم‌ولی نه مث شما 

اندامم خب بالخره تغییر میکنه 

من از دیروز خونریزی کردم شدید

مث پریودی

فقط میخوام عادی شه شرایطم

خدارو ب خاطر شرایط عادی بارداریت شکر کن

فکرای بیخود نکن

تو بخند تا ديگران كور شوند از حالت!
منم هفته ۱۱ ام یه کم زودرنج شدم‌ولی نه مث شما  اندامم خب بالخره تغییر میکنه  من از دیرو ...

ان شاء الله بسلامتی زایمان کنین❤️

پس یه هفته باهم فرق داره بارداریمون😍

من این هفته میرم غربالگری، شما نرفتین هنوز؟ 

برا چی خونریزی داشتین؟ منم هفته 8لکه بینی داشتم شیاف و آمپول استفاده میکردم 

دست خودم نیست خییلی حساس شدم به همچی، خیلی ناراحتم میکنه این حس، ولی بازم خداروشکر بخاطر نعمت مادرشدنمون ان شاء الله بچهامون سالم و سلامت دنیا بیان 

ان شاء الله بسلامتی زایمان کنین❤️ پس یه هفته باهم فرق داره بارداریمون😍 من این هفته میرم غربالگری، ...

من برای شنبه وقت گرفتم ک برم ان تی

من از هفته ۷ بارداری مشکلاتم شروع شد

هفت هفته بودم کرونا گرفتم سه هفته طول کشید خوب شم

ینی‌تا اخر هفته ۹

وارد ۱۰ هفته شدم لک و کمردرد شدید دادم ترشح قهوه ای‌کشدار

شیاف داد دکترم قط شد

یهو سه شب پیش بی دلیل زمانی ک استراحت مطلق بودم چنان خونریزی کردم مث شیر اب

سونو رفتم گفتن هماتوم داری

پشت جفت خونریزی کرده

خلاصه ک درگیر اونم

ایشالا ک خیر باشه برای جفتمون

ایشالا شما ام ازین هفته ب بعد وزنت درست میشه ب مرور

نگران نباش

2738
من برای شنبه وقت گرفتم ک برم ان تی من از هفته ۷ بارداری مشکلاتم شروع شد هفت هفته بودم کرونا گرفتم ...

واویلا کرونا چرا گرفتین خیلی رعایت کنین، واکسن کرونا نزدین؟ اره منم هماتوم داشتم ولی کم بود در حد لکه بینی بود یه هفته طول کشید، ان شاء الله خدا به هردومون نی نی سالم ببخشه، 

راستی دکترتون نگفته تا کی وقت دارین ک برین غربالگری؟ منم هنوز نرفتم فکرکنم تا آخر هفته 13وقت داریم درسته؟؟ 

واویلا کرونا چرا گرفتین خیلی رعایت کنین، واکسن کرونا نزدین؟ اره منم هماتوم داشتم ولی کم بود در حد لک ...

ب من گف اول ۱۲ هفته برو

ولی تا ۱۳ هفته وقت هست

زودتر وقتتو بگیر

ب من گف اول ۱۲ هفته برو ولی تا ۱۳ هفته وقت هست  زودتر وقتتو بگیر

منم عصری رفتم دکتر گفت تا یک هفته برو احتمالا پس‌فردا برم

اره دیگه دیر نشه برو زودتر جنسیتم بپرس ازش

صبح زنگ زدم واسه عصر وقت گرفتم 

یعنی میگه الان جنسیتش رو؟؟ 

راستی عزیزم اگه واکسن کرونا نزدین تا حالا، نزنین بهتره منم نمیزنم 

یکی از فامیلاکه حامله هست 1هفته مونده ب زایمان میگه رفته بودم بهداشت، یه خانمی اونجا بود ازم پرسید واکسن زدی ایشونم گفته نه نزدم خانمه گفته اصلا نزن ب هر حامله ای هم دسترسی داشتی بگو نزنه 

اون خانمه بهش گفته بود یکی از فامیلامون ماه‌های آخر رفته سونو گفتن بچه سالمه سالمه، بعد رفته واکسن زده میگه وقتی بچه دنیا اومد در کمال تعجب دیدیم بچه یه دست از کتف نداره. 

خدا از همه به دور کنه، محض اطلاع گفتم که باخبر باشین

ایشالا ک خیره عزیزم

عزیزم من رفتم غربالگری، سونو دادم آزمایشم جوابشو یکشنبه قراره بدن 

بمن گفت احتمالا دختره ولی جنسیت قطعی تو 16هفته مشخص میشه 

عزیزم میتونی از رو عکس سونو جنسیت رو بفهمی؟ 

2706