2733
2734
عنوان

گفتن مدارس از ۱۵ آبان حضوری میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1497 بازدید | 80 پست
بچه میتونه همه اینارو تحمل کنه؟ خوراکی نمیخوره؟ مدادش افتاد زمین برنمیداره؟ با دوستاش زنگ تفریح ب ...

من گفتن خوراکی نخوره؟

من گفتن با دوستاش بازی نکنه؟

من میگم همه ی این کارارو بکن ولی با  رعایت پروتکل های بهداشتی

اره تازه پیک ششم تو راهه

پیک ششم رو اون زائرای اربعین اوردن که شربت دعنی همدیگه رو میخوردن میگفتن ما چون اومدیم کربلا چیزیمون نمیشه

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله واقعا روی یه نیمکت کلاس کوچیک وفاصله فقط با کناری اونم در حد نیم متر با پشت سر فاصله ای نیست وزن ...

مادرا هم حق دارن البته واقعا آموزش بچه ها خصوصا ابتدایی تو خونه خیلی سخته ولی الان بحث مرگ و زندگی بچه هاشونه کاش این سختی رو تحمل کنن

میدونی امید منی دیگه؟میدونی چقدر عاشقتم،چقدر نگرانتم...میدونی اگه نفس میکشم بخاطر توعه...و میدونی که همه اینارو نمیتونم بهت بگم!این بنظرم آخرین راه بود...قوی باش،میدونم چقدر درد داری میدونم دردت به جونم، ولی باید قوی باشیم بخاطر همدیگه مگه نه؟!... :) میدونم دیگه دوستم نداری...ولی چرا هنوز عاشقتم چرا همه فکر و ذکرم تویی؟چرا از نگرانی مریض شدنت و ناراحت بودنت خوابم نمیبره؟...شاید چون زیادی عاشقم؟!هی بانی،من منتظرتما:)      DREAM BELIEVE ACHIEVE                                             https://harfeto.timefriend.net/16362731491613

من خودم دانش اموزم 

وقتی یاد سرویس بهداشتی و سالنا و... مدرسه میفتم که در حالت عادیشم قابلیت اینو داشت خودش ویروس تولید کنه بندازه به جونمون تنم به لرزه میفته که چطور تو این کرونا پاشم برم تو اون فضا؟😁 تازه ما دبیرستانی هستیم و چند روز هم رفتیم هیچکسسسس فاصله رو رعایت نمیکنه حتی خود من! خیلیا همدیگه رو حتی بغل هم میکردن 

فاصله گذاری واسه دانش اموز معنی نداره 

اونم با این امار ابتلا و مرگ و میری که هنوز هم وحشتناکه فقط مغزمون به شنیدنش عادت کرده..

📍جز درآوردن زبان کاش شما را هنر دیگری نیز بود! 🌘زخم بر تنِ «ایران» می‌زنند؛ ما که از شکوهِ آن روز آگاهیم، از درد به خود می‌پیچیم... 💜چشم به آتش وسط خیمه دوخت و گفت: میدانی که من چه کسی را توی دنیا از همه بیشتر دوست دارم؟ با خواب‌آلودگی گفتم: من را؟ با لبخند گفت: قبل از تو!.. شانه هایم را بالا انداختم و او زمزمه کرد: خدا را! (پارسیان و من_آرمان آرین) 💎مشکل از آدمها و این همه واژه که ساختند نیست، بعضی حرفها که خیال میکنیم گفتنی نیستند اصلا حرف نیستند، احساسات بی واژه‌ای هستند که با درد خو گرفتند و جایشان فقط در سینه آدمهاست، نه بر زبانشان.(فصل پنجم عاشقانه‌هایم_فاطمه ایمانی) 🦚بیا که دوش به مستی سروش عالم غیب/نوید داد که عام است فیض رحمتِ #او 💚او 💛و به یاد برگزیدهٔ او، خورشید ایران زمین ☀️(تیدا) زمزمه کرد: سپاس اهرمن! سپاس که باز هم به خاطرم آوردی که ایزدم درست میگوید! ... من کودکم را از خودم بیشتر دوست دارم، نه از خدایم! خدایی که نمیگذارد زانو زدن منِ بی همتای خلقت، در برابر تو ناچیز به سجده تبدیل شود، سزاوار کنار گذاشته شدن نیست! (تیدا، زاده نور یا تاریکی؟!_نسترن خدابنده=EVRINA) 🌹مهربان و مهربانو! اگه تو دیدگاهم واژگان کهن پارسی رو بکار بردم و برات ناآشنا بودن به شیوه سخنگوییم نخند🙂 من تلاش میکنم از زبانی گرامی که بازمانده پیشینه ایرانِ کهن هست ولی داره از بین میره پاسبانی کنم 🔥نوشتار «نماد آتش در ایران باستان_سایت پارسیان دژ» رو بخونید و چرایی ارزش آتش در ایران رو بدونید.
2731

حالا نی نی سایتای عزیز که تمام‌این دوسال رعایت کردن و بیرون نرفتن🤣ولی مردم عروسی و ختم و مسجد و پارک و مسافرتشون به راهه عزیزان هیچکودوم رعایت نمیکنن اونوقت یه مدرسه رفتن که آینده بچه ها رو شکل میده غیر ضروریه؟

زندگیم روز به روز داره بهتر و شاد تر میشه😍خوشبختی و خوشحالی من ابدیه😊

جالبه مردم تو بازار چسبیدن به هم

خیلی ها تو اوج کرونا مسافرتشونم رفتن

بساط عروسی و مهمونی و عزاشون رو بخاطر کرونا کنسل نمیکنن

وقت مدرسه که میشه.....

به نظرم باید اختیاری باشه و کسی رو مجبور به حضور تو مدرسه نکنن

ما بدین در نه پی حشمت وجاه آمده ایم      از بد حادثه اینجا به پناه آمده ایم  

پسر من‌کلاس دومه .چه جوری میشه به بچه تو این سن یاد داد مراقب همه چی باشه .دست به ماسک نزنه و هزار تا مراقبت دیگه.بعد هم بچه ها امکان ناقل بودنشون زیاده .خودشون خدارو شکر چیزشون نمیشه ولی بقیه رو مبتلا می‌کنند. دوباره آمار بالا میره.

من پارسال که کلاس اول بود همه جوره براش وقت گذاشتم .خدارو شکر عالی پیش رفت .امسال هم همینطور.بعضی مامانا فقط میخوان بچه هارو از سر خودشون باز کنند .البته بحث مادرا شاغل فرق داره.برا اونا واقعا سخته

و خدایی که در این نزدیکی ست...لای این شب بوها....پای آن کاج بلند..روی آگاهی آب ...روی قانون گیاه

حالا همه ی مشکلات حل شده فقط مدرسه مشکل داره، والا الان عروسی و مراسم ها و خرید و بازار رفتن و مهمونی و دور همی ها و رستوران رفتن و شمال رفتن ،واجب تره حل بشه 

من اگر نیک و اگر بد تو برو خود را باش😎🤓
وقتی بچت ماسک و الکل و شیلد و دستکش همراهش باشه چه خطری داره؟ تازه بهشون آموزش میدیم که فاصله فیزیک ...

تضمین میکنی مگه یه اتفاق تلخ چند بار باید تکرار بشه ،مگه تو جامعه نبودن کسانی که رعایت کنند و کرونا بگیرند و فوت کنند بابا محیط کلاس بسته ست مخصوصا تو زمستون کلا در کلاس ها و پنجره هارو هم میبندد هوای داخل کلاس که 6ساعت بسته ست حالا هی شما بهداشت رو رعایت کن مگه از وضعیت سلامت بچه های دیگه یا خانواده هاشون اطلاع داری؟

جالبه مردم تو بازار چسبیدن به هم خیلی ها تو اوج کرونا مسافرتشونم رفتن بساط عروسی و مهمونی و عزاشون ...

دقیق ااونایی که همه برنامه هاشون سرجاشه با مدرسه هم موافقند.ولی امثال من که همه چیزو رعایت میکنم تو این دوسال هم هیچ مراسمی نرفتم با مدرسه رفتن بچمم مخالفم

و خدایی که در این نزدیکی ست...لای این شب بوها....پای آن کاج بلند..روی آگاهی آب ...روی قانون گیاه
من گفتن خوراکی نخوره؟ من گفتن با دوستاش بازی نکنه؟ من میگم همه ی این کارارو بکن ولی با  رعایت ...

گفتم همه بچه ها مثل بچه شما عاقل نیستن

حرفی هم میزنم از روی هوا نیست اپیدمیولوژی خوندم و مطمئنا مسئولین کشور از عافت های آموزش مجازی باخبرن اما مسئله حیاتیه فعلا خودشون میدونن نمیتونن سلامت بچه هارو تضمین کنن

میدونی امید منی دیگه؟میدونی چقدر عاشقتم،چقدر نگرانتم...میدونی اگه نفس میکشم بخاطر توعه...و میدونی که همه اینارو نمیتونم بهت بگم!این بنظرم آخرین راه بود...قوی باش،میدونم چقدر درد داری میدونم دردت به جونم، ولی باید قوی باشیم بخاطر همدیگه مگه نه؟!... :) میدونم دیگه دوستم نداری...ولی چرا هنوز عاشقتم چرا همه فکر و ذکرم تویی؟چرا از نگرانی مریض شدنت و ناراحت بودنت خوابم نمیبره؟...شاید چون زیادی عاشقم؟!هی بانی،من منتظرتما:)      DREAM BELIEVE ACHIEVE                                             https://harfeto.timefriend.net/16362731491613
پسر من‌کلاس دومه .چه جوری میشه به بچه تو این سن یاد داد مراقب همه چی باشه .دست به ماسک نزنه و هزار ت ...

بعضیا سه چهار تا بچه دارن 

گوشی ندارن مشکل اصلیشون هم همینه که چند میلیون دانش آموز هنوز دسترسی به آموزش مجازی ندارن