2733
2739
عنوان

گفتن مدارس از ۱۵ آبان حضوری میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1497 بازدید | 80 پست
بعضیا سه چهار تا بچه دارن  گوشی ندارن مشکل اصلیشون هم همینه که چند میلیون دانش آموز هنوز دسترس ...

بعله این هم هست .ولی کسایی که الان تو این سایت دارن بحث میکنن  هم به گوشی دسترسی دارن هم به اینترنت 

و خدایی که در این نزدیکی ست...لای این شب بوها....پای آن کاج بلند..روی آگاهی آب ...روی قانون گیاه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استارتر چرا دقیقه یک ساعت این تاپیک رو می‌زنی هی میگی‌میفرستید یا نه بعد هم‌میای به هر کی مخالف هست میگی‌من میفرستم و هی دلیل میاری ؟؟ خب ما چیکار کنیم حالا ؟ تو که میخوای بفرستی به بقیه چیکار داری یکسری که اصلا بچه هم ندارن میان میگن نه باید بچه ها برن واقعا چه خبرتونه 

2728
بله در خدمتم

شما خودتون اهل کجایین؟

چون گفتین ۲۰۰۰کیلومتر دورین میپرسم؟

من خودم اهل  مازندرانم

سیستان زندگی میکنم

قربون دلایه پاکتون برم برایِ حاجتم یک صلوات میفرستین که اینشالله خدا برآورده کنه😍
بعله این هم هست .ولی کسایی که الان تو این سایت دارن بحث میکنن  هم به گوشی دسترسی دارن هم به این ...

ما یکماهه بچه کلاس اولیم داره میره منم مخالف سرسخت بودم ولی دیدم خودش دوست داره بچه به شدت وابسته ای هم هست وهمه هم میان اگه من بگم بچم نمیفرستم مسخرم میکنن قطعا