2733
2734
عنوان

خواستگار اومده حالم خیلی بده...😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1029 بازدید | 39 پست
من ۱۷ اون ۲۰

بابا بیخیاال یه پسر 20ساله چجوری میخواد امسال بیاد خاستگاری اولا پسرا تو این سن زیاد از عشقو عاشقی حرف میزنن خانمم خانمم از زبونشون بیرون نمیره و کلی دلتنگ میشن چرا چون کار خاصی ندارن هنوز درگیر زندگی نشدن یه پسر از 25 به بعد تازه خودشو پیدا میکنه توام سنی نداری  بعد تو نمیتونی اسم حست نسبت به دوسپسرتو عشق بذاری فقط عادته وهیچوقتم دودل نمیشدی یعنی الکی وقت خودتو و اون پسر که تازه داره جامعه درک میکنه نگیر هرچی بیشتر این رابطه کش بدی هم تو هم اون پسر ازینکه نتونسته خواسته هاتو برطرف کنه اذیت میشین

شوهره من نظامیه در کل با این حقوقش تا سره ماه به زور میتونیم برسونیم حقوقا

فقط کار خودش نیس ماشین خونه همرو از خونوادش داره فعلا

گفتم حالا بزار این ی بار کتابای این شکلی بخونم...ی بار یه کتاب مذهبی بخونم شاید واقعا حال دلمو خوب کرد شاید اون چیزی نبود ک من فک میکردم....که دیدم کتاب به مجنون گفتم زنده بمان رسید دستم🥲 حال دلم چیشد؟ فرق نکرد ...خیلییی فرق کرد الانم ی رفیق دارم به اسم داداش همت...رفیق شهیدم خیلی دوست دارم💚
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اها ، متوجه شدم درواقع همون نیرو انتظامی حالا بخش اطلاعات و حراست  خب از یه بابت بهتر شد زندگی ...

اره فک کنم باید همین کارو کنم😔😔😔

گفتم حالا بزار این ی بار کتابای این شکلی بخونم...ی بار یه کتاب مذهبی بخونم شاید واقعا حال دلمو خوب کرد شاید اون چیزی نبود ک من فک میکردم....که دیدم کتاب به مجنون گفتم زنده بمان رسید دستم🥲 حال دلم چیشد؟ فرق نکرد ...خیلییی فرق کرد الانم ی رفیق دارم به اسم داداش همت...رفیق شهیدم خیلی دوست دارم💚

عزیزم اولا مجازیه نمیدونی چی به چیه، جلو چشت می بینی حرف میزنی رابطه برقرار میکنی میری میای نمی شناسی چه برسه مجازی، دوما گیرم که واقعا خوبه و دوست داره ولی اینو بدون چن سال بعد یادش میره چون سنی نداره شاید الان واقعا دوست داره و قصدش بازی دادنت نیس ولی بعدا که یکم بزرگتر شد و چشمش باز شد میگه خام بودم ببخش منو خداحافظ، اونوقت تو میمونیا و نداری و بی کسی و هزار تا خواستگار رد کرده؛ نمیگم حتما به این خواستگارت جواب مثبت بده نه خوب بسنج باهاش حرف بزن برو بیا تا حدودی بشناسش بعد عاقلانه تصمیم بگیر از رو خامی نگو بله بگم نداری مامانم تموم شد اینم در نظر بگیر اگه بله بگی فردا پس فردایی نیاد پولشو به رخ بکشه تحقیر کنه و بکوبه سرت، از همه نظر بشناسش بعد، ولی اون مجازی رو هم زیاد جدی نگیر سوای مجازی بودن و دور بودنش که نمیتونی از نزدیک ببینیش تازه سنشم به ازدواج و اینا نمیخوره خامه مطمئن باش بعدا نظرش عوض میشه

2742
عزیزم اولا مجازیه نمیدونی چی به چیه، جلو چشت می بینی حرف میزنی رابطه برقرار میکنی میری میای نمی شناس ...

درسته از نظر عقلانی این بهترین راهه خودمم ب ایناش خیلی فکر کردم خیلی 

ولی نمیدونم این حس لعنتی چیه ک ی دقم نمیزاره ب فکرخودم باشم همش باید یادش بیوفتم یاد خوابایی ک دیدم واس خودم و اون

من ک اخرش اینو قبول میکنم ولی امیدوارم بعدا کارما پس ندم😔

ممنون از راهنماییاتون دوستان❤😔

عزیزم نمیدونم کدومشو انتخاب کنی ولی باور کن همون پسری که الان دلت براش میسوزه به وقتش یجوری پشتتو خالی میکنه و میره که خودت باورت نشه. خییییلی دیدم و کم پیش میاد کسی پای عشق بمونه اونم مجازی. همشونم ادعای عاشقی دارن. هنوز سنت برای ازدواج مناسب نیست ولی اگه طرف به دلت نشسته باهاش آشنا شو

بابا بیخیاال یه پسر 20ساله چجوری میخواد امسال بیاد خاستگاری اولا پسرا تو این سن زیاد از عشقو عاشقی ح ...

بله درسته ولی حس و حال منم مهمه از اول این جریان فقط کارم گریه و زاری بوده ن ب خاطر اون ن ب خاطر خودم ک تو دام ی احساساتی افتادم ک ب جایی قرار نیس برسه مث اینکه

ممنون از وقتی ک گذاشتین❤😔

2740

خانومی که اونقدر ادای مذهبی ها رو درمیاوردی 

واقعاااااا برای خودم برای دینم حالم بهم خورد

به خدا اشک توچشام جمع شده تو چطوری با پسر رل میزنی واسم دین رو به زبون میاری همون خدا و پیغمبر نگفته که این کار حروم؟؟؟؟؟؟؟تاپیک آخرم رو نگاه کنی شاید برات یادآوری بشه

متاسفم برای خودم ودینم همین😭😔

میشه برای ظهور آقا یه صلوات بفرستید☺️♥️
خانومی که اونقدر ادای مذهبی ها رو درمیاوردی  واقعاااااا برای خودم برای دینم حالم بهم خورد ...

مامانت یادت نداده تو هرکاری سرک نکشی؟

خیلی بی ادبیه ها یاد بگیر ازین ب بعد

من خیلی چیزای دیگم گزاشتم فک کردی هراسی از توی از خدا نترس دارم ک بیای چی بگی اینجا؟😅

متاسفانه امثال تورو زیاد دیدم حرف زدن باهاتون فقط ادمو حقیر و کوچیک میکنه

همون خدایی ک ی روز دستمو گرفت و ازین دام نجاتم داد بهترین تقاص گیردنس و روزی جواب تک تک حرفایی ک باهاش دل مردمو اینجا میلرزونی میده

ی روزی واسه وجود امثال شماها از خدا دلم گرفت ولی وقتی دیدم چقد خوب حقو میگیره رو اوردم بهش و خودش بهتر از هرکسی شاهده چقدر فرق کردم ازون موقع ک این تایپیک بود تا الان

و کلام اخر دوست عزیزم

نمیدونم کی هستی و هدفت چیه از این کارا ولی بدون تو این جنگی ک راه انداختی هیچ جایزه ای بهت تعلق نمیگیره

پس از فاز برد و باخت بیا بیرون

ما انسانیم ...