2733
2734
عنوان

خواستگار اومده حالم خیلی بده...😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1022 بازدید | 39 پست

تا وقتی حداقل یکسال با یه نفر زیر یه سقف زندگی نکردی عملا هیچی ازش نمیدونی .تاکید میکنم هیچی

تو بگو یه شهاب سنگ خورده بهم از دوناحیه فوقانی و غیرفوقانی بفنا رفتمبازم ینفر پیدا میشه میگه تو که خوبی من دیروز مریخ رفت تو کو  نم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم یه رابطه مجازی که معلوم نیس صد درصد اوکی بشه رو به چیزی که جلو چشمته عوض نکن. به شرایط سخت مادرت هم فکر کن اگه بله بدی هم فشار رو دوش مادرت کمتر میشه هم میتونی کمک حال مادرت باشی. با اون پسر چند سال اصلا موندی شرایط اوکی شد اومد جلو ولی با اونم ازدواج کنی سخت میگذره بهت. خواستگارت چه جوریه؟ 

برام دعا کنین لطفا🥺🥺🥺خیلی محتاجم به دعا ها و دل های پاکتون🥺🥺🥺دعا کنین مشکلی که دارم حل بشه🥺🥺🥺منم دعا میکنم به حق پنج تن هرچی میخواین خدا بهتون بده🥺🥺🥺(الهم صلی علی محمد واله محمد)❤
2728

با اطلاع خانواده ها ،یه مدت با خواستگارت صحبت کن تا بیشتر اشنا بشید،اگه از لحاظ اخلاقی و رفتاری اوکی بود بهش بله بگو.

عمر و جوونیت رو به پای کسی که معلوم نیست آینده اش چی هست هدر نده(منطورم اون رابطه مجازی هست)

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩
گلم  ما اینهمه زیر یه سقف با شوهرمون بودیم هنوزم سورپرایز میشیم با یه رفتار تازه ش. چجور مجازی ...

خودمم نمیدونمم ولی هزار جور امتحانش کردم هزار جور دختر فرستادم پیویشو تماس و ....عکس شناسنامشو پدر مادر و همرو دیدم از طرفی فکر نمیکنم کسی ک انقد وقت میزاره پات الکی باشه کسی ک تا دو دقه نیستی دلتنگت میش زنگ میزنه

شاید فکر کنین عقلمو از دست دادم ولی ب عشقش ایمان دارم....

گفتم حالا بزار این ی بار کتابای این شکلی بخونم...ی بار یه کتاب مذهبی بخونم شاید واقعا حال دلمو خوب کرد شاید اون چیزی نبود ک من فک میکردم....که دیدم کتاب به مجنون گفتم زنده بمان رسید دستم🥲 حال دلم چیشد؟ فرق نکرد ...خیلییی فرق کرد الانم ی رفیق دارم به اسم داداش همت...رفیق شهیدم خیلی دوست دارم💚
با اطلاع خانواده ها ،یه مدت با خواستگارت صحبت کن تا بیشتر اشنا بشید،اگه از لحاظ اخلاقی و رفتاری اوکی ...

درسته خودمم همین فکرو میکنم

ولی هی میگم اگ واقعا عاشقه اه و نفرینش ی روز میگیره و زندگی خودمم خراب میکنه

عذاب وجدان امونمو بریده🤧

گفتم حالا بزار این ی بار کتابای این شکلی بخونم...ی بار یه کتاب مذهبی بخونم شاید واقعا حال دلمو خوب کرد شاید اون چیزی نبود ک من فک میکردم....که دیدم کتاب به مجنون گفتم زنده بمان رسید دستم🥲 حال دلم چیشد؟ فرق نکرد ...خیلییی فرق کرد الانم ی رفیق دارم به اسم داداش همت...رفیق شهیدم خیلی دوست دارم💚
2738
وزارت اطلاعات یا اطلاعات نظامی؟ چون جفتش جداست  و مزایا جدا  اولی باشع بعید میدونم همون ...

ن اطلاعات نظامی

چند سالته؟ عشقت چن سالشه

من ۱۷ اون ۲۰

درسته خودمم همین فکرو میکنم ولی هی میگم اگ واقعا عاشقه اه و نفرینش ی روز میگیره و زندگی خودمم خراب ...

بهش حقیقت رو بگو که ازت دل بِکَنه. 

ولی واقعا پول نقش مهمی تو زندگی داره،بی پولی عشق هم از بین میبره.

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩
ن اطلاعات نظامی

اها ، متوجه شدم درواقع همون نیرو انتظامی حالا بخش اطلاعات و حراست 

خب از یه بابت بهتر شد زندگیت سخت نمیشه 

تحصیلاتش چیه؟ من متاهل بهت میگم مرد اول موقعیت ینی شغلو کار بعد اخلاق و تفاهم 

اوون مورد مجازی اولی رو نداره تو این اوضاع بی پولی بیکاری

با شرایط خونتون

اذیت نکن مادرتو 

به اوون اقا بگو مادرم فهمیده دعوا کرده یک ماهی گوشی ندارم 

بلاکش کن موقت 

بعد خواستگارتو راه بده ببینش حرف بزن 

باهاش برو ببین 

خدارو چه دیدی 

شاید مهرش به دلت افتاد و خواستیش

من ۱۷ اون ۲۰

بیخیال بابا،بچه است هنوز. تا دوسال دیگه که بیاد خواستگاری معلوم نیست چه اتفاقی بیفته،معلوم نیست دو روز دیگه احساسش همین باشه یا نه.معلوم نیست خانواده اش راضی به ازدواجتون بشن یا نه.

این همه تاپبک تو نی نی سایت همش محل تجربه است،خیلی ها که عاشقانه ازدواج کردند بعد از ازدواج با هم مشکل دارند، خیلیا که عاشقانه همو دوست داشتند پسره یه دفعه ول کرده رفته و...

2706