2733
2734
عنوان

خودم خودمو...

193 بازدید | 28 پست

جراحی کردم یه رد بخیه داشتم برشش زدم با قیچی هی الکل میزدم شروع به خون ریزی کرد ترسیدم تمیزش کردم.....تا حالا از این دیوونه بازیا انجام دادید؟؟؟؟🙈🙊🙉🙉🙉جواب الکی ندید دیگه اوف

لهنتی بگو که دروغه،فشارم افتاد رو یک

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن

وای چه کاریه کردی

من یبار یه جای حساس مو برگشته بود تو پوستم خیلی عمیق بود با سوزن کشیدمش بیرون کلی خون اومد

هیچی به اندازه جاری زشت به آدم  اعتماد بنفس نمیده با خودم  عهد بستم  به هیچ عنوان داخل تاپیک های  ناراحتی و انرژی - نرم، هیچی مهم تر از آرامش ذهنِ عزیزم نیست آخه جدیدا مد شده میرید بیرون جشن تفریح مهمونی و مسافرت ، کرونارو این ور اون ور جابجا میکنید توجیه همتونم اینه که ما با رعایت پرتوکل های بهداشتی رفتیم تفریح آره جون عمتون کاش نسل انسان های بی‌شعور زودتر منقرض میشد🤣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

الکل رو مستقیم به زخم نزن زخم نزدیک مغز باشه ممکنه ادم کور بشه اگه جای دیگه باشه مویرگ اسیب میبینه به سلامتیت اسیب نزن

👇👇خانومای سایت توجه کنن ریختین رو سر من که چرا پسر تو سایت هست  باید بگم که من اتفاقی تو اینترنت یه موضوعی رو دیدم  اومدم جواب یک تاپیک رو بدم مجبور شدم ثبت نام کنم  بعد که جوابش رو دادم دیدم کلی تاپیک در مورد موضوعات مختلف  هست من هم عادت دارم افکارم رو بیان کنم واسه همین بعضی وقتا  تاپیک میخونم جواب رو میدم تا هم عقاید رو اصلاح کنم هم افکارم رو بیان کنم   درضمن جنسیت مرد هم بود پس الکی گیر ندیدن     اگه از حالا به بعد بخوای به من گیر بدی یعنی کمبود عقل داری پس گیر نده تو افکار خودت رو بگو و اون چیزی که دوست دارب تو تاپیک هات بنویس منم اون چیزی که میخوام  پس سرمون به کار خودمون باشه    کم عقل نباش  باشه؟
2738
جا جوش و اینا؟؟؟

اونو چیکار میکنن مگه جای جوش

هیچی به اندازه جاری زشت به آدم  اعتماد بنفس نمیده با خودم  عهد بستم  به هیچ عنوان داخل تاپیک های  ناراحتی و انرژی - نرم، هیچی مهم تر از آرامش ذهنِ عزیزم نیست آخه جدیدا مد شده میرید بیرون جشن تفریح مهمونی و مسافرت ، کرونارو این ور اون ور جابجا میکنید توجیه همتونم اینه که ما با رعایت پرتوکل های بهداشتی رفتیم تفریح آره جون عمتون کاش نسل انسان های بی‌شعور زودتر منقرض میشد🤣
2706