2733
2739
عنوان

بیاین بگین کی مقصره؟

206 بازدید | 4 پست

چن وقت پیش خواهرزاده ی مادرشوهرم فوت شد منم براتسلیت گفتن دوباربش زنگ زدم،ولی گوشیش خاموش بود...پنج شنبه رفتیم خونه خواهرشوهرم چن باربش سلام کردم جوابمونداداصن بام حرف نزدخونمونم نمیاددیگه ب نظرتون کی مقصره؟حتی وقتی خواهرزاده ش فوت شدمن بابام توبیمارستان بودمنم اونجادرگیراونابودم ..چطوردوتاازخواهراش فوت کردن من رفتم اونم بااین حال ک ی شهردیگه بودیکیشون امااونان عروسیم اومدن ن وقتی پسرم ب دنیااومد......حداقل جواب سلاممومیدادک واجبه منم توضیح میدادم حرفام قانع کننده بود.

آره تخسم..!!!👈👑من واسه بستن بندکفشمم خم نمیشم پامومیارم بالا👑👈زیادشروورمیگن پشتم...👉بیخیااااال...!!!🖤🖤🖤همه،روازذهنم شستم یادگرفتم ازاین ب بعددستموبزارم روقلبم 💔وبگم خواهشاً خفه خودم میدونم چیکارکنم توفقط هیس🖤🖤واسه نگه داشتن کسی تلاش نمیکنم چون موندنی راهشوبلده رفتنی هم بهانه،شوپیدامیکنه...💘

خوب شما باید با یک شماره دیگه تماس میگرفتید و به هرنحوی بود بهش تسلیت میگفتید ولی دیگه دلیل بی احترامی نمیشه که جواب سلام نمیده ورو برمیگردونه به هرحال هرکسی مشغله های خودشو داره 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

چن بارم شنیدم پشت سرم حرفایه بدی زده منم خیلی کینه ایم زودب دل میگیرم امامنکرشدک ن من نگفتم کلادوس داره بشینه ازقیلفه آدماایرادبگیره

آره تخسم..!!!👈👑من واسه بستن بندکفشمم خم نمیشم پامومیارم بالا👑👈زیادشروورمیگن پشتم...👉بیخیااااال...!!!🖤🖤🖤همه،روازذهنم شستم یادگرفتم ازاین ب بعددستموبزارم روقلبم 💔وبگم خواهشاً خفه خودم میدونم چیکارکنم توفقط هیس🖤🖤واسه نگه داشتن کسی تلاش نمیکنم چون موندنی راهشوبلده رفتنی هم بهانه،شوپیدامیکنه...💘