2733
2739
عنوان

کاش همین الان میمردم فقط دلخوشیم پسرمه..داستان زندگی من...

| مشاهده متن کامل بحث + 400 بازدید | 25 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بعد بیاین بگین تو سن پایین ازدواج کردن اشکال نداره.دختر جوونی نکرده اصلا خوشی از زندگیش ندیده،خب جرا ...

حالا ازدواجم نمیکرد خانواده خوبی نذاشت بیشتر مشکل خانواده هاست

کاش خوشبختی هم مثل مرگ حق بود 
2728
بعد بیاین بگین تو سن پایین ازدواج کردن اشکال نداره.دختر جوونی نکرده اصلا خوشی از زندگیش ندیده،خب جرا ...

دقیقا موافقم خودم ۱۷ سالگی ازدواج کردم خیلی اذیت شدم الان ۲۱ سالمه ی دختر شش ماهه دارم ان شاءالله دخترم ب موقعش ازدواج کنه

تا خدا بنده نواز اس به خلقش چه نیاز😉
حالا ازدواجم نمیکرد خانواده خوبی نذاشت بیشتر مشکل خانواده هاست

هر کی خونواده خوبی نداره باید بره شوهر کنه؟؟آیه اومده که قراره شوهرش بهتر از پدر یا مادرش باشه و تو اون زندگی به ایده آلاش برسه؟؟یعنی هیچ راه دیگه ای برا استقلال و خوشحالی و خوشبخت شدن دختر جز ازدواج نمیبینید شما؟!!!

پشتِ من خدا بوده همیشه ...🙏
هر کی خونواده خوبی نداره باید بره شوهر کنه؟؟آیه اومده که قراره شوهرش بهتر از پدر یا مادرش باشه و تو ...

ن هرکی خانواده ی خوبی نداره احتمال شکست در ازدواجشم زیاده بحث روی سن بود میگم اگر سن بالا هم ازدواج میکرد این مشکلاتوداشت چون خانواده ی خوبی نداشت 

کاش خوشبختی هم مثل مرگ حق بود 
2738
دقیقا موافقم خودم ۱۷ سالگی ازدواج کردم خیلی اذیت شدم الان ۲۱ سالمه ی دختر شش ماهه دارم ان شاءالله دخ ...

این ظلمه به دخترای ما .اصلا تو اون سن آدم ملاک و معیار ثابت نداره،حالا هر چی دختر بگه خودم میخوام یا راضیم از زندگیم یا هر چی ...آدم تو اون دوران ثبات نداره،شما الان معیار و ملاکات با ۱۷ سالگیت برابره؟؟!!بزارین دختر به یه ثبات برسه به یه نتیجه برسه اصلا بفهمه چقدر زندگی مشترک بالا پایین داره.فقط نامزد بازی و گل و بلبل نیستش که ..‌.باور کن نصفشون اصلا دیدی از زندگی متاهلی ندارن.تو رویان

ن هرکی خانواده ی خوبی نداره احتمال شکست در ازدواجشم زیاده بحث روی سن بود میگم اگر سن بالا هم ازدواج ...

چه ربطی داره عزیزم؟؟اینایی که همه به یه جایی رسیدن،این همه آدم موفق که همشون میگن زیر خط فقر بودن و از مشکلات خونوادگی و اعتیاد پدر مادر میگن اینا پس چجوری از پس خودشون بر اومدن؟تا وقتی خودمون خودمونو ضعیف ببینیم،خب معلومه از چاله تو چاه می افتیم.اگر تو سن بالا تر با معیار و ملاک با ثبات و پخته تر تصمیم گرفته بود،احتمال شکستش خیلی کمتر بود.

این ظلمه به دخترای ما .اصلا تو اون سن آدم ملاک و معیار ثابت نداره،حالا هر چی دختر بگه خودم میخوام یا ...

دقیقا با حرفات موافقم

زندگی من که از روز بعد از عقد دعوا و مشاجره بود

خیلی سخت بهم گذشته

تا خدا بنده نواز اس به خلقش چه نیاز😉