2737
2734

حدود ۲۴ سالمه 

سه تا داداش دارم و خواهر ندارم

یه خانواده دور وصلت کردم و از خانوادم شاید بیشتر از ۱۰۰۰ کیلومتر دورم...از وقتی  یادمه بین داداشام جنگ بود و قهر...

در حال حاضرم یه داداشم با همه خانواده بجز بابام که ساپورت مالیش میکنه قهره و قطع رابطه...

از وقتی یادمه پدرم به مواد تریاک اعتیاد داشت و بار ها تو حموم یا اشپزخونه در این حال دیدمش و حتی جلوم... بوش که همیشه میومد تو خونه..(با این که شغل خوبی تو ی شرکت داشت و حداقل نیازمند نبودیم)

هیچ وقت رابطه صمیمی باهاش نداشتم

مامانم کلا فقط از بچگی کنترلم میکرد و کلا توی خونه ای بنام زندان زندگی میکردم

بازها تو اوج نوجوانی برام اتفاقات افتاد که نمیشه اینجا بگم و فقط تو دلم راز مونه ...بین من و خدام...

ختی تو شهری که با خانوادمم بودم غریب بودیم و فامیل و اشنا نداشتیم..بابامم با کسی رابطه نداشت و شاید بخاطر اعتیادش...و یادم نمیاد حتی یه بار باهاش بیرون گردش رفته باشم!!

از وقتی با شوهرم ازدواج کردم کمی زندگیم بهتر شده

ولی بازم سایه کنترل و مرد سالاری روی سرمه!و خانواده شوهرم متعصبن!!و من بازم بی حق انتخاب...

از سه تا برادر ک دارم دو تاشون که هیچی 

فقط یکیشون اونم بخاطر نزدیکی به مامانم شاید حالم بپرسه! چن ماه ی بار

با خودم میگم شاید نفرین شدم شاید نباید بدنیا میومدم اشتیاه خدا بود...

ولی فقط دلم به پسرم خوشه و اون شاید بارها قکر خودکشی از سرم انداخته بیرون...

شوهرم مرد بدی نیست ولی بارها بخاطر خانوادم سرکوفتم زده

که شما قطع رابطه این! داداشت عروسیت حتی نیومد!! حتی برای بچه خواهرش زنگ نزد!داداشت فلان..

مثل مادرت نکنه بشی!میخوای خونه نشینم کنی مثل مادرت!!(چون بابام بازنشسته)

زندگی پسرت خراب میکنی مثل مادرت(داداش اپلم طلاق گرفته )

خسته شدم از اینکه تو دعوا فقط سوژش خانوادمن...

اونا وضعشون خوبه و حس میکنم این باعث میشه تا به مامانم کمک بخوام ...میگه به پوست کلفتی بزن!رد بده!زندگی کن! حتی با اینکه فهمید شوهرم دست روم بلند کرد!

پدرمم که اصلا تو عمرم دو کلمه درد دل نکردم!!!

هدایا کجایی دقیقا!؟ به حق پیامر مهربپنی هات جوابم بده!قلبم شکسته! 

بعضی اوقات میگم تو سن ۱۹ سالگی که تا دیدن خانواده همسرم وضعشون خوبه منو فرستادن...من اصلا حالیم نبود

ولی بعد فهمیدم چقد غربت سخته

چقد دلم گرفته ...

میشنوی!😞؟

منم دلم گرفته شوهرم بهم گفت برو از زندگیم بچمم میخواد بگیره 

ermi سابقم ٩٩/٧/١٥ بدليل شركت در مبحث سياسي تعليق شدم 😅 خدايا شكرت بابت نعمت مادر شدنم خودت مراقب تو دليم باش كه به سلامت بياد بغلم🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهش گفتم من اصلا ناراحت نیستم که میخوایم جدا شیم ولی بچه مو بده گفت نمیدم حتی اگه دادگاه بدش به تو تورو میکشم بچه مو میگیرم ازت

ermi سابقم ٩٩/٧/١٥ بدليل شركت در مبحث سياسي تعليق شدم 😅 خدايا شكرت بابت نعمت مادر شدنم خودت مراقب تو دليم باش كه به سلامت بياد بغلم🥰
2731

عزیزم چرا خوشیتو وابسته به خواستن خونوادت کردی؟؟؟ به شوهرت بگو اره خونواده من سیستمشون اینجوریه مشکل من چیه که سرکوفتم میزنی میخوای خودکشی کنم و بچه ات زیر دست نامادری بزرگ شه؟؟؟ میخای همونجور که تو بهم سرکوفت میزنی فردا به پسرت بگن پدرش از بس سرکوفت به مادرش زد خودکشی کرد بزار بفهمه تا چه حد خسته شدی اینقد نریز تو خودت

2738
مهریتو بگیر ازش مردک

مهریه به چ کارم میاد اونو که قسطی میکنن اونم تا وقتی ازدواج نکنی فقط بهت میدن میخوام چکار بچه مو میخوام

😔 دعا میکنم خدا کمکت کنه  فقط دلشکسته ها همو میفهمن

مرسی گلم میخواستم خودمو بکشم نزاشت 

بعد بیاین بگین تو سن پایین ازدواج کردن اشکال نداره.دختر جوونی نکرده اصلا خوشی از زندگیش ندیده،خب جرا باید یهو وارد مسائل زناشویی و خواهر شوهر مادرشوهر بشه؟؟بعدشم مسئولیت سنگیییینی مثل مادری و بچه دار شدن ...

کاش لااقل نسل جدید آگاه بشن و به بچه هاشون یکم فضا بدن.

پشتِ من خدا بوده همیشه ...🙏
مهریه به چ کارم میاد اونو که قسطی میکنن اونم تا وقتی ازدواج نکنی فقط بهت میدن میخوام چکار بچه مو میخ ...

فشارمالی بهش بیار تا نتونه پسرتو بگیره.اگ چیزی به نامش باشه نمیکنن.فقططط فشار مالی

فشارمالی بهش بیار تا نتونه پسرتو بگیره.اگ چیزی به نامش باشه نمیکنن.فقططط فشار مالی

دختره بچم ولی نمیدش بهم اینو مطمعنم به بچم خیلی وابسته ست 

هه منت سرم گذاشته میگه فقط بخاطر النا نگه میدارم واستی مادری کنی برای بچم

من چی بگم ازهمه لحاظ ضربه خوردم منم به زور دارم زندگی میکنم  سخته من درکت میکنم ولی چه میشه کرد شانس ماهم همین بوده ،به آینده بچه هامون بایدفکرکنیم حداقل اونا خوشبخت بشن 

2706