2737
2734
عنوان

خاطره‌ی زایمان طبیعی من😊

| مشاهده متن کامل بحث + 2421 بازدید | 156 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
چه ورزشهایی؟من زایمان اطرافیان رو شنیدم فک میکردم من خیلی راحت بودزایمانم ولی توسایت انقدرزایمان راح ...

قطعا هر بدن با بدن فرق داره

من مامانمم زایمانش بد بود و مثل من نوزاد وزن بالا زایمان کرد

ورزشم ترکیب یوگا و پیلاتس بود سه روز در هفته ورزش میکردم و تحرک هم داشتم

به دل خسته بگویید خداوندی هست...❤️

من تجربه ی هر دو نوع زایمانو دارم برای من طبیعی خیلی عالی بود تو هفده سالگی بدون حتی یه بخیه.اما برای سزارین واقعا اذیت شدم دردای بعد بی حسی و اون ماساژهای زجر اور و کشنده واقعا وحشتناک بود

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند
2740
نه بخیه‌هام درد نداشتن خیلی دردش افتضاح بود که حاضر بودم یبار دیگه زایمان کنم اما این دردو نکشم🥴

پودر موسیلیوم روزی یک تا دو ساشه و پماد دیلتیزیام روزی ۳بار اندازه یک سانت ب داخل هم بزن تا یک ماه روزی ی ربع بشین تو آب گرم لیدوکایین روزی ی بار قبل از دفع..بعد از اینا آنتی فیشر باریج عصاره مورد بگیر با رکتول بزن داخل مقعد ولی از اپلیکاتپر رکتول استفاده کن حتی اگه خوب شدی ادامه بده تا یک ماه حتما...بعد از اینا روغن کوهان شتر یا مورد یا نارگیل و کنجد بگیر قبل از دفع چرب کن موفق باشی شب بخیر

اونقدر قشنگ گفتی دلم میخواد پاشم برم همین الان یدونه بزام😅😅😅😅 حیف ک مجردم حیف🙈🙈🙈🙈

😂😂😂😂 عزیزم

ممنون

ان‌شاءالله بوقتش تجربه کنی این حس قشنگ رو

من تجربه ی هر دو نوع زایمانو دارم برای من طبیعی خیلی عالی بود تو هفده سالگی بدون حتی یه بخیه.اما برا ...

الهی🥺 چقدر عالی که بخیه نخوردین

قطعا هر بدن با بدن فرق داره من مامانمم زایمانش بد بود و مثل من نوزاد وزن بالا زایمان کرد  ورز ...

من تحرک داشتم پیاده روی میرفتم خیلی بچمم ۳کیلوبود همش اصلا اضافه وزن نداشتم گفتن ۵صبح زایمان میکنم اماشد۳صبح ولی بازم میگم دومی هم طبیعی انقد از سزارین میترسم.خیلی کم هم بخیه خوردم.ولی ورزش نکردم

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
الهی🥺 چقدر عالی که بخیه نخوردین

اره خیلی خوب بود من اصلا رو اون صندلیای وحشتناکم نرفتم😃رو تخت انتظار زایمان کردم

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند
پودر موسیلیوم روزی یک تا دو ساشه و پماد دیلتیزیام روزی ۳بار اندازه یک سانت ب داخل هم بزن تا یک ماه ر ...

وای ممنونم از راهنماییت😍😍

دکتر بهم‌شیاف‌گلیسیرین و پماد باریج داد مقعدی استفاده کردم یک ماه اما همین که تموم شد باز درد دارم ولی نسبت به قبل بهترم اما هست دیگه.. دکتر گفت خوب نشدی برو جراج نشون بده اما فقط باید تغذیه درست داشته‌باشی‌تا یبوست نشی و درد نکشی🥺

۴۵۰ دادم عزیزم

خیلی خوب بود من خیلی حساسم خیلی زیاد درحدی که حتی گشتم دکترخوش اخلاق پیداکردم شب زایمانم ماماپسرموبدنیااورد انقدمهربون بودازشانسم...یکم ازماماهمراه توضیح میدی؟ مثلا کلا تواتاق زایمان همراهمه؟بعضی از پرسنل خیلی بداخلاق شنیدم من هم مخم نمیکشه بهم بی احترامی کنن برا دومی میگم دیگه به شانسم تکیه نکنم

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
2706