2733
2734
عنوان

خدا ازشون نگذره چهارساعته دارم گریه میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1021 بازدید | 87 پست
بهترین راه همونیه ک گفتم خونه جدا بخرین خیلی راه سختی پیش روته  ولی خانواده تو بگیر پشتت بذا ...

این ساختمون رو برای ما ساختن خودشون ساختمون جدادارن.تمام هزینه هامون با پدرشه پول آب برق غذاخوردنو....هرروز میزنه تو سرمون.باباشم وضع مالیش متوسطه رو به پایینه.سه تومن حقوقشه همش.اما یه سختی زیادیه من روزاول این ساختمون رو دیدم گفتم خوبه دیگه راحت زندگی میکنیم.ای کاش عروسی نمیکردم ای کاش

حرفات خیلی ب دلم نشست.عزیزمـممنون واس حرفای قشنگ و شیرینت.من کیک میپزم همه مدله.تولد.خامه ای شکلاتی ...

خیلی خوبه ک کدبانویی😍😍😍

همه یاینارو با زبون نرم بگو ب شوهرت 

بگومن دلم میخاد واست لباس ازاد بپوشم 

لباس خواب بپوشم 

ولی راحت نیستم اینجوری

بخام شیطونی بکنمم نمیشه 

تو بگو چیکار کنیم؟

خیلی حرف بزنین باهم

مردا باید بشنون 

خیلی وقتا درجریان نیستن

کاملا بهش بگو 

بگو دستم بستس 

خیلی از شیطنتارو نمیتونم انجام بدم 

اگه لاک میزنم واسه دل خودم و خودته 

از طرفی بهش بگو ک باید یه حریمی داشته باشین 

شاید تو عادت ماهانه باشی اصن لاک زده باشی اونا باید بگن چرا؟

بگو یه سری چیزا حریم ماس 

کمک کن حریممون حفظ بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی خوبه ک کدبانویی😍😍😍 همه یاینارو با زبون نرم بگو ب شوهرت  بگومن دلم میخاد واست لباس ازا ...

هعییی مردم عشق میکنن ما زجرمیخوریم هرثانیه.یا مادرشه یاپدرشه .برادرشم داره بدمیشه.چقددلم میخاس مجرد بودم.

این ساختمون رو برای ما ساختن خودشون ساختمون جدادارن.تمام هزینه هامون با پدرشه پول آب برق غذاخوردنو.. ...

غصه نخور 

شما تمااااام تلاشتونو باید بذارین واسه مستقل شدن 

ک روی پای خودتون وایسین 

یواش یواش وام بگیرین 

یواش یواش مستقل شین ک دستتون دراز نباشه 

حمایت خانواده ها من نمیگم بده ها ولی ب شرطی ک از ته دل و بی چشم داشت باشه 

ب شوهرت اعتماد بنفس بده 

بگوایمان داری بهش ک میتونه 

این خیلی موثره

2728
هعییی مردم عشق میکنن ما زجرمیخوریم هرثانیه.یا مادرشه یاپدرشه .برادرشم داره بدمیشه.چقددلم میخاس مجرد ...

غصه نخور 

همه ی زندگیا بخدا گل و بلبل نیست 

ولی اخر داستان همه م یکی نیس

یکی انقدددد تلاش میکنه انقدمیجنگه و انقد مهربونی میکنه ک اونا شرمنده بشن 

یکی ام زود جا میزنه 

تو باید انتخاب کنی کودوم باشی

از خانوادت کمک بگیر حتما 

2738
😔😔😔😔سه ماهه عروسی کردم.قلب دردگرفتم.تپش قلب.لرزش دست.ده پونزده تا موسفید.ازکجابگم ازکجا.الانم نا ...

میفهممت منم توی یه خونه با خانواده شوهرمم یعنی هنوز ۳۰ سالم نیس هزارجور مریضی ب جونمه

هعییی مردم عشق میکنن ما زجرمیخوریم هرثانیه.یا مادرشه یاپدرشه .برادرشم داره بدمیشه.چقددلم میخاس مجرد ...

از من بهت نصیحت اشتباه منا نکن تا جدا نشدی بجه نیار ک دیگ حرفت خریدار ندارررره برا جداشدن شرط بذار برا شوهرت