2733
2739
عنوان

خدا ازشون نگذره چهارساعته دارم گریه میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1021 بازدید | 87 پست
عاطفه جان اخه بش گفتم روز اول که من چادرنمیزنم.قبول کردبعدش که نامزدم کرد ازترس خونوادش که جا بدنش و ...

شوهرت چون اوایل ازدواجتونع حساسه بعد خوب میشه فقط خودتو براشوهرت لوس کن نذار بره طرف اونا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اها الان شال میپوشی یا روسری.وای اصفهانیا که خیلی تو مدن.من فامیلامون اصفهانن با یه تیپایی میان که.. ...

ن اتفاقا اصفهانیا اکثرا مقید ب چادرن ...العان بیشتر شال اما ی ذره از مو بیرون نیس ولی بیشتر با چادرم تا مانتو..یعنی من شوهرم افکارش مث پیرمردای ۸۰ سالش 

شوهرت چون اوایل ازدواجتونع حساسه بعد خوب میشه فقط خودتو براشوهرت لوس کن نذار بره طرف اونا 

اره دقیقا.چجوری لوس کنم خودمو😣من کلا ازاین کارا هیچ نمیدونم.ن که ازخودم تعریف کنم ولی خاکی ام با همههههه.اهل سیاست و اینا بلدنیستم

2731
اره دقیقا.چجوری لوس کنم خودمو😣من کلا ازاین کارا هیچ نمیدونم.ن که ازخودم تعریف کنم ولی خاکی ام با هم ...

فقط یه چیزی زیاد برا خانواده شوهرت کار نکن ک وظیفت نشه من کلا زیاد باشون رفت وامد نمیکنم البته اینم بگم ها با این بدی هاشون خوبی هم دارن وقتایی ک بچم کوچیک بود و شوهرم شیفت شب بود وبچم مریض ب دادم میرسیدن یا اگ کاری باشه دریغ نمیکنن خواهرشوهرم از بچه داری خیلی چیز بلده یا وقتایی ک بچم مریضه خیلی کمک حالم ولی بدیاشون از خوبیاشون بیشتره درکل دوری بهتره ...خاکی  نباش باشون 

فقط یه چیزی زیاد برا خانواده شوهرت کار نکن ک وظیفت نشه من کلا زیاد باشون رفت وامد نمیکنم البته اینم ...

هعییی چی بگم بقول دخترزمستان یه لحظه فکرکن نیستشون.چقدبده

2740
انگاری آفلاین شدی ....برات خوبی هارو ارزو دارم دوست خوبم 

اره خسته بودم روحم داغون بوددیشب  دیگه نیومدم تاالان تو سایت..رفتم به بابام گفتم بابامم ب پدرشوهرم گفت که دخالت نکنه ..دوباره بش گوشدزکردبیچاره بابامم خستس.میگه قلبم دردگرفته.مادرمم میگه شبانه روز فکرم اونجاس.دیگه خدامگراینارو بزاره سر راه خیر😔ببینیم چه میشه.انشالله مشکل توم حل میشه خدابزرگه

اره خسته بودم روحم داغون بوددیشب  دیگه نیومدم تاالان تو سایت..رفتم به بابام گفتم بابامم ب پدرشو ...

مامان منم از فکر وغصه من بیچاره پارسال سکته قلبی کرد میگ همش غصه تورو دارم بخدا انگار دلم میخاد دنیا دکمه برگشت داشت هیچوقت ازدواج نمیکردم فقط اشتباه منا نکن فعلا بچه نیار زندکی ک روهواس بابچه بدتره خیلی سخته خیلی سخته 

مامان منم از فکر وغصه من بیچاره پارسال سکته قلبی کرد میگ همش غصه تورو دارم بخدا انگار دلم میخاد دنیا ...

هعیییی خیاسلامتی بده ب مادرت.بخدا منم ازدواج نمیکردم😔