2733
2739
عنوان

خدا ازشون نگذره چهارساعته دارم گریه میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1021 بازدید | 87 پست
میفهممت منم توی یه خونه با خانواده شوهرمم یعنی هنوز ۳۰ سالم نیس هزارجور مریضی ب جونمه

مگه مجبوریم یا ازجونمون سیرشدیم خونه بابامون بخور بخواب داشتیم اینجا ازکوزت بدتراونوقت مث نوکر رفتارمیکنن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از من بهت نصیحت اشتباه منا نکن تا جدا نشدی بجه نیار ک دیگ حرفت خریدار ندارررره برا جداشدن شرط بذار ب ...

بچه چیه من خودم بچم بدبخت ترم بشم بخدا یه وقتا میگم اصلا مهرحلال جونم آزاد االا

2731
خداایااااا تو چقدددقشنگگگگ حرف میزنی😥😥😥

دید تو ب زندگی عوض کن

من هر وقت دلم از کسی میگیره 

وقتی تو ذهنم باهاش درگیرم یه لحظه تصور میکنم همون ادم بخاد دور از جون فردا دیگه نباشه

بخدا انقددد دلم میگیره 

باهاش مهربون باش

بذار وابسته ت باشه 

خود ب خود درست میشه 

خداروشکر ک سالمی 

ک آبرو دارین 

خدا رحیمه

کمک میکنه 

2740
منم مثل استارتر عزیز توی یه خوته طبقه بالا مادرشوهرمم وهمسایه خواهرشوهرامو جاریام یعنی ۵ ساله اینجام ...

بخداقسسم درکت میکنم.یعنی الان میخونم بابغض.ماازاول اشتباه کردیم باهاشون زندگی کنیم بس که دل صاف بودیم.

بخداقسسم درکت میکنم.یعنی الان میخونم بابغض.ماازاول اشتباه کردیم باهاشون زندگی کنیم بس که دل صاف بودی ...

من بس ک چشم‌وگوشم بسته بود قبل بارداریم قرار بود جداشم نشد اما العانم امید دارم ک جدامیشم انشالله شمام همینطور ....بخدا باورت نمیشه گاهی وقتا مادرشوهرم توی طبقه پایین وایمیسه بلند بلند حرف میزنه ک من بشنوم ی بار ک باهام دعواش شده بود بلند بلند پشت من حرفای بدی میزد خیلی خیلی دلم گرفته چ حرفای زشتی ک نگفتن ب من خدا ازسرشون نگذره 

بخداقسسم درکت میکنم.یعنی الان میخونم بابغض.ماازاول اشتباه کردیم باهاشون زندگی کنیم بس که دل صاف بودی ...

پدرمادر خود من تو یه اتاق کوچیک توی خونه ی پدرشوهر زندگی کردن ۲ سال 

شما فککن حتی حمام مشترک 

قشنگ همهههه چی شون باهم بوده 

مشکلاتم الی ماشالله

ولی ازش ب سلامت گذر کردن 

رد شد 

هنوزم ک هنوزه مادرجونم از مامانم ب خوبی یاد میکنه ک چ زن صبوری 

شما فک کن اینا یه حمام نمیتونستن راحت برن 

ولی الان خداروشکر زندگیشون جداس 

اینجور نمیمونه😍

می‌خوام گربه رودم مجله بکشن 

سه ماهه عروسی کردی ودادوبیدادکردنشون طبیعی نیست!

همون موقع میگفتی حق ندارید سرمن دادبزنید ومیرفتی داخل وجوابشونمیدادی !

روبهسون نده از الان برات شیربشن!حتمایه مدت سردباش باهاشون وزودگذشت نکن 

تویه ساختمان زندگی کردن ،مشکلات زیاد داره ولی نبایدشل بکنی وبایدیه قدرت نمایی هم به وقتش انجام بدی 

کوتاه اومدن وجواب ندادن همیشه ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌بهترین راه نیست

وای😳توچقدمهربونی😰هعییی خداااا 

میبینی حتی تصورشم وحشتناکه 

مردا ب خدا عین پسر بچه هان

نگاه ب هیکلشون نکن

اینا فقط یاد گرفتن وقتی کم اوردن صدا بلند کنن و مشت بزنن

وگرنه همون بچه ۷ ساله ن

کافیه قلقشونو یادبگیری 😉

من بس ک چشم‌وگوشم بسته بود قبل بارداریم قرار بود جداشم نشد اما العانم امید دارم ک جدامیشم انشالله شم ...

اینکه چیزی نیست عاطفه.من مادرشوهرمم همینجوریه پشت سرم توی روم حرفای زشت پدرشوهرمم همیجور.

2706