2733
2739
عنوان

اولویت تون وسایل خونه هست یا طلا؟

487 بازدید | 23 پست

بچه ها من تمام وسایلم نو هستن، ولی آینه کنسول و تخت و میز آرایش ندارم، چون اجاره هستیم، شوهرمم زیاد علاقه ای به وسایل خونه نداره، الان با پس انداز خودم طلا بگیرم خوبه یا ببرم بدم وسایل خونه؟ یا لوازم آرایش و موصاف کن و....؟ 

چیکارکنم؟ 

15 اسفند 1400 قراره فسقلی ما به دنیا بیاد، من از بریدگی شکم وحشت دارم میخوام، طبیعی زایمان کنم، اگر اطلاعاتی دارید بمن کمک کنید، الهم صل علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🌹بعد از 12 ساعت درد آخرش بچم نیومد سزارین شدم🥺😍😍😍

پس انداز خودتو خرج خودت کن

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

به دلت نیاد ولی وقتی مستاجری چرا باید وسایل خونه بگیری فقط طلا بگیر که یه روزیم خواستی خونه بخری سرمایه داشته باشب لازمت شد استفاده کنی

همیشه روزگار بامن ساز مخالف زد

ببین چی حالتو خوب میکنه من ک همه پولام بالای ارایشگاه و لباس میره البته پس اندازهم خوبه ادم داشته باشه من ک هنرشو ندارم

از دردسخن گفتن و از دردشنیدن باادم بی درد، ندانی که چه دردیست😔 ازته دلت برای همه منتظرها و من دعاکن  مرسی دوستم...
2738
پس انداز خودتو خرج خودت کن

از یه طرفم وقتی مثلا اسباب کشی میکنیم شوهرم غر میزنه که مبل اضافه هست و بوفه و میز و... اضافه هست ما فقط همین فرشا بسمون بود (چون فرش رو خودش خریده) حالا نمیدونم با اینکه قدر چیزایی ک من جهیزیه آوردم نمیدونه بازم وسایل خونه بخرم یا ببرم بدم طلا بگیرم موندم 

15 اسفند 1400 قراره فسقلی ما به دنیا بیاد، من از بریدگی شکم وحشت دارم میخوام، طبیعی زایمان کنم، اگر اطلاعاتی دارید بمن کمک کنید، الهم صل علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🌹بعد از 12 ساعت درد آخرش بچم نیومد سزارین شدم🥺😍😍😍
2706