2733
2739
عنوان

تولد مادرشوهرم

246 بازدید | 21 پست

سلام بچه ها تولد مادرشوهرم چن روز دیگس اما امشب گرفتن دیشب زنگ زدن گفتن امسب تولده ما اسباب کشی داریم از شهرستان میخام بگم این ماه فقط باید خرج کنیم..حالا اومدیم دست خالی شوهرم گفت کسی چیزی نمیخره اما پدرش و خاهرش کادو دادن من خیلی ناراحت شدم..شوهرم میگم اونا درک میکنن که ما پول لازمیم و دستمون خالیه..میخاستیمم گل بخریم کلا یادم رفت..یعنی احساس خاری کردم اونموقع ک اونا کادوشونو میدادن خیلی نارحت شدم😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ول کن بابا کادو میدادی هم یه حرف از تهش درمیاوردن ،من که هر بار یه چی خریدم یبارم سر نکرد دو روز غر زدم به شوهرم کیک تصویری خرید ،دو روز بعدش همچین گذاشت تو کاسه ام ،خانواده شوهر چیه خوبی چیه

انشالله۱۴44/4/4 این جمع همه سالمندان😂😂😂😂
کاملا متوجه احساست هستم وقشنگ درکت میکنم 

ب شوهرم گفتم کاش در حد یک دسته گل میخریدیم قبلش چند جا دیگ رفتیم کلا یادمون رفت رسیدیم پارکینگ یادم اومد حالا بقول شوهرم میگ همه ی مناسبتا ما چیزی میخریدیم کادوی خوب

سخت نگیر همسرت که گفت درک میکنن شرایطتون رو.. حالا اگر دلت طاقت نمیاره میتونی به مادر همسرت بگی ببخشید درگیر اسباب‌کشی بودیم فرصت نشد چیزی تهیه کنیم یا هم این‌که بگو ببخشید یکم این ماه دستمون خالیه ان‌شاءالله سر فرصت جبران میکنم. 

🌱خداروشکر که خدا هست🌱
2738
با خودم میگم شوهرم بی سیاسته من چی کاش از پول خودم میخریدم ما سالی 2بار براش کادو میخریم روز مادر و ...

مادرشوهرتونم براتون کادو میخره؟

عزیزم ول کن سخت نگیر فعلا موقعیتشو ندارید

هر چه خدا خواست همان می شود💖💝
سخت نگیر همسرت که گفت درک میکنن شرایطتون رو.. حالا اگر دلت طاقت نمیاره میتونی به مادر همسرت بگی ببخش ...

اره خوب گفتی میگم این ماه یکم دستمون خالیه جبران میکنیم ب شوهرم میگم بگو جبران میکنیم چیزی نگفت_اخه از وقتی عروسش شدم همیشه کادوهای خوب میخره برام