2733
2739
عنوان

خانما کسی از چک و چک برگشتی سر درمیاره کارای بانکی

| مشاهده متن کامل بحث + 142 بازدید | 25 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید صاحب حساب براش واریز کرده و قرار شده چک رو پس بگیره ازش. از خودش نپرسیدی؟

اره اینم شدنیه ن خودش میگه پول مکانیکه بسته بود اوردم خونه بعدم تو مابین پولا کاغذا رو پیدا کردم بهش گفتم ک حساب باز کردی و اینا چرا میخاستی کلک بزنی خندید گف توهم زدی منم گفتم توهم توزدی فک کردی میتونی منو اسکول کنی

خاص بودن بی فایدسـت خـاصـیتـ داشـته باشـین😏ازصدای گذرآبـ چنان فهمیـدم تندترازآبـ روان عمـرگران میگذرد زندگی را نفسی ست.ارزش غــم خوردن نـیسـت..آنقدرسیـربخند تاکه ندانی غم چیست😶
می یام میبینم. عزیزم خودتو درگیر نکن. چه فرقی میکنه برات. شما میخواستی پول رو بگیره که گرفته دیگه چه ...

ن اخه قرار بود بده من الان این بازیارو دراورده بزنه زیرش عکس میگیرم حتما باش

خاص بودن بی فایدسـت خـاصـیتـ داشـته باشـین😏ازصدای گذرآبـ چنان فهمیـدم تندترازآبـ روان عمـرگران میگذرد زندگی را نفسی ست.ارزش غــم خوردن نـیسـت..آنقدرسیـربخند تاکه ندانی غم چیست😶
2731
کجای چک پاره شده؟

یکم از گوشه پایین تر اگ باشی تا یازده دوازده شب عکس میگیرم میفرستم برات هستی؟؟؟

یکم از گوشه پایین تر اگ باشی تا یازده دوازده شب عکس میگیرم میفرستم برات هستی؟؟؟

بفرست میام میبینم ولی چکی که نقد بشه لاشه اش تو بانک میمونه یه داستانی داره

عسل طبیعی از ارتفاعات بکر کردستان را مستقیم از زنبوردار با تضمین بخرید asal_talaee_kurdestani@
بفرست میام میبینم ولی چکی که نقد بشه لاشه اش تو بانک میمونه یه داستانی داره

سلام هستی میگم اومد چکو نگا کردم پشت چک ادرس و شماره ملی نوشته شده امضا شوهرم هس تاریخ چک نوشته بعدم نوشته صحیح میباشد ینی پول گرفتع؟؟؟؟چک دست نودشه

2738
سر این چیزا دعوا نکنی ها. فدای سرت . با زبون خوش اگه میخوای بگیری و اگر نه ارزش نداره

میخونی عزیزم 

سلام هستی میگم اومد چکو نگا کردم پشت چک ادرس و شماره ملی نوشته شده امضا شوهرم هس تاریخ چک نوشته بعدم ...

نه گلم وقتی چک پیششه یعنی نقد نشده

عسل طبیعی از ارتفاعات بکر کردستان را مستقیم از زنبوردار با تضمین بخرید asal_talaee_kurdestani@