2737
2734

خانما چکی ک نقد میکنی میدن ب خود آدم؟؟؟؟یا میمونه بانک

چک برگشتی چی مینویسن؟؟؟اونو چی اون میده ب خود طرف بانک؟؟؟؟

خاص بودن بی فایدسـت خـاصـیتـ داشـته باشـین😏ازصدای گذرآبـ چنان فهمیـدم تندترازآبـ روان عمـرگران میگذرد زندگی را نفسی ست.ارزش غــم خوردن نـیسـت..آنقدرسیـربخند تاکه ندانی غم چیست😶

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
چک رو که نقد میکنی یعنی به جای اون چک پول گرفتی دیگه و می مونه بانک

عریزم میتونی کمک کنی ما امروز قرار بود ی چکی رو نقد کنیم بانک ملت بعد هیچ حسابی تو این بانک نداشتیم شوهرم اومد خونه بعد همراه خودش سه میلیون نهصدو پنجاه هزار تومن پول اورد دقت کنا مبلغ اون چک هم چهار میلیون بود تو بانک ملت حساب باز کرده میگم ۵۰ تومنش رفتع برای حساب بقیشم اورده ب من کلک میزنه بنظرم  اما چک تو کیفشه گوشش بانک پاره کرده یجوری

خاص بودن بی فایدسـت خـاصـیتـ داشـته باشـین😏ازصدای گذرآبـ چنان فهمیـدم تندترازآبـ روان عمـرگران میگذرد زندگی را نفسی ست.ارزش غــم خوردن نـیسـت..آنقدرسیـربخند تاکه ندانی غم چیست😶
چک نقد شده نیره به بانکی که طرف حساب داره اما چک برگشتی رو ضمیمه میکنن که برید شکایت

پایین بخون  این شدنیع؟؟؟؟؟کاغذ حسابی ک باز کرده و مدارکی ک از بانک پول گرفته ولی چک هم همراهشع

2738
اگه حساب باز کنه که ۵۰ تومن میره واقعا اما اگه چک توی کیفشه یعنی اون چک نقد نشده دیگه

پس اون سه ملیون نهصدو پنجاه ک از بانک گرفته چی میگه

بانک که گوشه چک رو پاره نمیکنه . بهتون پس میده اگه پول نداشته باشه

نمیدونم ولی میگم چک و پول کرده چون حساب هم باز کرده  ولی چک تو کیفشه

پایین بخون  این شدنیع؟؟؟؟؟کاغذ حسابی ک باز کرده و مدارکی ک از بانک پول گرفته ولی چک هم همراهشع

امضاش دراومده؟

عسل طبیعی از ارتفاعات بکر کردستان را مستقیم از زنبوردار با تضمین بخرید asal_talaee_kurdestani@
امضاش دراومده؟

ینی چی اره پشت چک امضا هس

چک نباید همراهش باشه اگه پول گرفته باشه. مطمعنی همون برگ چکه ؟ کپی یا ... نیست

بزار برگرده با دقت نگا کنم هستی تا شب  واقعا چی فک کرده پیش خودش من گاگولم؟؟؟

2706