2737
2739
عنوان

زوج عاشق پیشه بعد از ده سال😶

| مشاهده متن کامل بحث + 5086 بازدید | 229 پست
فکر میکنی دلیلش چیه؟ من و شوهرم روز به روز داریم سرد تر میشیم.انگار عادی شدین برا هم

چی بگم چون من از ریز روابط شما اطلاعی ندارم اگر در خصوص مورد مشخصی سوال بپرسید شاید بتونم کمک کنم

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خیلی چیزای کوچیکی بود ولی معلوم بود پر از عشقن به هم مثلا اسم همو با جان صدا میزدن گاهی همو نگاه م ...

اینایی که گفتی دقیقا برای منم هست ولی چه فایده.شاید بگی دروغه من جلوی یک نفر هرچی از دهنم در اومد به شوهرم گفتم طوریکه طرف فکر کرد اومدم خونه شوهرم شهیدم میکنه زنگ زد طرف که شوهرم گفت خانمم تاج سرمه اشکالی نداره اومدیم خونه ازم عذر خواهی میکرد تازه.تا ابد الدهر دلم با شوهرم صاف نمیشه😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭فقط واقعا شاید ظاهر حفظ کردن و واقعا هم شاید عاشقن خیلی زیاد ولی گفتی دلم خیلی گرفت

من ده ساله ازدواج کردم باورت میشه اینو بگم شوهرم منو میپرسته.شاید باور کردنی نباشه ولی واقعا اینه دق ...

چرا متنفری

نکنه مخبت زیادیش اثر عکس داشته

چون داداشای منم این طورن

ولی خانماشون برعکس

مثلا هفته به هفته داداشم رو ول میکردن میرفتن خونه مادرشون و عین خیالشون نبود بعد داداش من تو دوری پر پر میشد

فکر میکنی دلیلش چیه؟ من و شوهرم روز به روز داریم سرد تر میشیم.انگار عادی شدین برا هم

من دقیقا قرآن سوخته زمانی پیدا کردم که سلول سلول بدنم از شوهرم متنفر شده بود .ولی عجیب شوهرم برعکس.میگم شاید من دعا شدم نمیدونم فعلا این قران سوخته هم رو دلمه نمیدونم چکارش کنم

2740
چی بگم چون من از ریز روابط شما اطلاعی ندارم اگر در خصوص مورد مشخصی سوال بپرسید شاید بتونم کمک کنم

مشکل خاصی نداریم

جز اینکه شور و حال اوایلو نداریم

اوایل کلی زنگ و پیام و گل و کادو و قربون صدقه بود

اما الان نه.همه چی عادیه

این ناراحتم میکنه فقط که دیگه بهم حس هیجان نداره

هرکاری بگی کردم فایده نداشت شوهرم ب حدی دوسم داشت ک جایی میرفتیم کفشامم برام جفت میکرد عاشق پاکیم ش ...

شوهر منم الان اینا میگه قسم جون بچمون میخوره میگه نمیدونم چرا اینکارا کردم این قدر نفهم بودم بچه دوساله میفهمید!!!ولی من دلم کلا برگشته

مشکل خاصی نداریم جز اینکه شور و حال اوایلو نداریم اوایل کلی زنگ و پیام و گل و کادو و قربون صدقه بو ...

چند ساله ازدواج کردید

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍
وای اخه چرا؟ دلیل خاصی داره ازش متنفری با این همه عشق اون؟

چون انگار کودن بود.دقیقا هفت سال عین کودنا بود با اینکه فوق العاده مغز خوبی داره فکر نکنی عقب افتاده است.اینقدر اذیت شدم اینقدر اذیت شدم که از چشمام افتاد

امشب سالگرد ازدواجمونه منم نشستم پای تاپیک الان میاد منو ولو میبینه دعوا میشه 🤣رابطه عاشقانمم میخور ...

برو عاشقانه باهاش رفتار کن😁

من دیروز جو گیر شده بودم هی محبت میکردم به شوهرم😁

2706