2737
2734
عنوان

خیلی دپرسم 😐

| مشاهده متن کامل بحث + 385 بازدید | 37 پست

شنیدم اگه یهو دلت گرفت یا امام زمان(عج)یا یه مومنی دلش ناراحته

این الطالب بدم المقتول بکربلا.     السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین(ع)
نمیدونم، پی دی اف هم نبود بخرش ارزشش خیلی بالاتر از پولیه که خرجش کنی :) اگه میخوای آنلاین شاپ بدم ...

بزا بگردم بیینم پیدا نمیکنم

حالم ندارم بخونم😐😂😂

نی نی سایت شده همدم روزهای سختم 😊                            لطفا دعام کنید که خیلی به دعاتون محتاجم ❤️             

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شنیدم اگه یهو دلت گرفت یا امام زمان(عج)یا یه مومنی دلش ناراحته

مرسی 

لطفا دعام کن 

نی نی سایت شده همدم روزهای سختم 😊                            لطفا دعام کنید که خیلی به دعاتون محتاجم ❤️             
2731
بزا بگردم بیینم پیدا نمیکنم حالم ندارم بخونم😐😂😂

😂منم کلی کتاب باید بخونم وقتشو ندارم

امشب گلرخ میمیرد! بلاخره امشب گلرخ میمیرد قبل هرچیز امضا رو بخون!۲۳سالمه و ۸۵ رویداد خاصیه تولد عزیزدلم داداش شهابم..♡ اگر بدون لایک و جواب گذاشتمتون چون من از حیوانات وحشی  اکثرا بی تفاوت میگذرم 😇🌸تشبیه خوبی بود اینجا کم نیستن همچین افرادی  🤪 مذکر ها درخواست ندید و در تایپکم شرکت نکنید و ریپلای نکنید! سوم اینکه اسمم گلرخه اگر سوالی ازتون تو تایپک پرسیدم درمورد همون میخوام بدونم  مخالف اینم که کسی به عقیده کسی توهین کنه یه دختر تیرماهی  مشهدی  اگر در تایپکام بی پروا صحبت میکنم چون کسی نیست که برای شناسایی ازش واهمه داشته باشم و مقصدم جداست  و برای همه ناشناسم.. 😊‌                  من از اندوهایم ارام میگذرم تا قدرم را بدانند گویند که هرکس رود عزیز میشود میرسد روزی که خواهم رفت  ‏متن نامه ی علی شریعتی به عشقش :عزیزِ مهربانِ بداخلاقِ صبورِ تندجوش! امید بخشِ  یأس آورِ، پرحرفِ حرف نشنو،بدترین بدِ خوب‌ترین خوبِ با وِی نتوان زیستن، بی وِی نتوان بودن! یک جورِ درهم برهمِ شلوغ پلوغِ قرو قاطی عزیزی که تورا نمی‌توانم تحمل کنمو دنیا هم بی تو تحمل ناپذیر است»متاهل و متهعد به عشق زندگیم برای رسیدن به هم دعامون کنید 😊 امیرپاشام♡
احساس میکنم بعد شکست عشقی اینجوری شدی

قبلشم بودم ولی الان بددددددتتتترررررر شدم😓

😂منم کلی کتاب باید بخونم وقتشو ندارم

تو بخون خلاصشو بیا بگو برامن

2738
برا منم بده اگه خوبه

Beh_khaan

*پیج اینستاگرامه*

امروز هم اگر سفارش بدید کنارش یه دفتر بولت ژورنال بهتون هدیه میده :)

کتاب قشنگیه پشیمون نمیشید از خوندنش

تاپیک دعوا دیدی منو تگ کن