2737
2739
عنوان

خیلی دپرسم 😐

| مشاهده متن کامل بحث + 385 بازدید | 37 پست
تو بخون خلاصشو بیا بگو برامن

زکی خانمو😂

میگم حالم خرابه وقتشو ندارم کلی درس دارم لامصب معتاد گوشیم ک هسم برم بخونم😂

امشب گلرخ میمیرد! بلاخره امشب گلرخ میمیرد قبل هرچیز امضا رو بخون!۲۳سالمه و ۸۵ رویداد خاصیه تولد عزیزدلم داداش شهابم..♡ اگر بدون لایک و جواب گذاشتمتون چون من از حیوانات وحشی  اکثرا بی تفاوت میگذرم 😇🌸تشبیه خوبی بود اینجا کم نیستن همچین افرادی  🤪 مذکر ها درخواست ندید و در تایپکم شرکت نکنید و ریپلای نکنید! سوم اینکه اسمم گلرخه اگر سوالی ازتون تو تایپک پرسیدم درمورد همون میخوام بدونم  مخالف اینم که کسی به عقیده کسی توهین کنه یه دختر تیرماهی  مشهدی  اگر در تایپکام بی پروا صحبت میکنم چون کسی نیست که برای شناسایی ازش واهمه داشته باشم و مقصدم جداست  و برای همه ناشناسم.. 😊‌                  من از اندوهایم ارام میگذرم تا قدرم را بدانند گویند که هرکس رود عزیز میشود میرسد روزی که خواهم رفت  ‏متن نامه ی علی شریعتی به عشقش :عزیزِ مهربانِ بداخلاقِ صبورِ تندجوش! امید بخشِ  یأس آورِ، پرحرفِ حرف نشنو،بدترین بدِ خوب‌ترین خوبِ با وِی نتوان زیستن، بی وِی نتوان بودن! یک جورِ درهم برهمِ شلوغ پلوغِ قرو قاطی عزیزی که تورا نمی‌توانم تحمل کنمو دنیا هم بی تو تحمل ناپذیر است»متاهل و متهعد به عشق زندگیم برای رسیدن به هم دعامون کنید 😊 امیرپاشام♡
مرسی  لطفا دعام کن

عزیزم إن شاءالله لطف خدا و عنایت اهل بیت(علیهم السلام)در زندگیت باشه و خوشبخت و موفق ودرنهایت عاقبت بخیر بشید

این الطالب بدم المقتول بکربلا.     السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین(ع)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولی نگران نباش تو این دوره سن همه اینجورین ۹۰درصد

چمیدونم والا

نی نی سایت شده همدم روزهای سختم 😊                            لطفا دعام کنید که خیلی به دعاتون محتاجم ❤️             
عزیزم إن شاءالله لطف خدا و عنایت اهل بیت(علیهم السلام)در زندگیت باشه و خوشبخت و موفق ودرنهایت عاقبت ...

ممنونم گلی

نی نی سایت شده همدم روزهای سختم 😊                            لطفا دعام کنید که خیلی به دعاتون محتاجم ❤️             
2728
زکی خانمو😂 میگم حالم خرابه وقتشو ندارم کلی درس دارم لامصب معتاد گوشیم ک هسم برم بخونم😂

واقعا که اصلا برات مهم نیستم مردم ذوست دارن منم دوست 😠😠😠😠😂😂😂

واقعا که اصلا برات مهم نیستم مردم ذوست دارن منم دوست 😠😠😠😠😂😂😂

😂چرا مهمی😂منتها. من مغزم پره وقتم ندارم تا تابستون میتونی صب کنی😂❤

امشب گلرخ میمیرد! بلاخره امشب گلرخ میمیرد قبل هرچیز امضا رو بخون!۲۳سالمه و ۸۵ رویداد خاصیه تولد عزیزدلم داداش شهابم..♡ اگر بدون لایک و جواب گذاشتمتون چون من از حیوانات وحشی  اکثرا بی تفاوت میگذرم 😇🌸تشبیه خوبی بود اینجا کم نیستن همچین افرادی  🤪 مذکر ها درخواست ندید و در تایپکم شرکت نکنید و ریپلای نکنید! سوم اینکه اسمم گلرخه اگر سوالی ازتون تو تایپک پرسیدم درمورد همون میخوام بدونم  مخالف اینم که کسی به عقیده کسی توهین کنه یه دختر تیرماهی  مشهدی  اگر در تایپکام بی پروا صحبت میکنم چون کسی نیست که برای شناسایی ازش واهمه داشته باشم و مقصدم جداست  و برای همه ناشناسم.. 😊‌                  من از اندوهایم ارام میگذرم تا قدرم را بدانند گویند که هرکس رود عزیز میشود میرسد روزی که خواهم رفت  ‏متن نامه ی علی شریعتی به عشقش :عزیزِ مهربانِ بداخلاقِ صبورِ تندجوش! امید بخشِ  یأس آورِ، پرحرفِ حرف نشنو،بدترین بدِ خوب‌ترین خوبِ با وِی نتوان زیستن، بی وِی نتوان بودن! یک جورِ درهم برهمِ شلوغ پلوغِ قرو قاطی عزیزی که تورا نمی‌توانم تحمل کنمو دنیا هم بی تو تحمل ناپذیر است»متاهل و متهعد به عشق زندگیم برای رسیدن به هم دعامون کنید 😊 امیرپاشام♡
😂چرا مهمی😂منتها. من مغزم پره وقتم ندارم تا تابستون میتونی صب کنی😂❤

من خودم اونقد وقتم پره که دقیقا سال 

۱۴۹۳بیکار میشم 

من خودم اونقد وقتم پره که دقیقا سال  ۱۴۹۳بیکار میشم

😂وای منو بگو انقد کار دارمو باز گپشیو ول نمکنم همش درسس

بعد من انقد رمان خوندم مغزم ارور داد ک پرم😐💔

2738