2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

🙃متاهلی شما؟ان شا ا...ک همیشه غرق خوشی و سعادت و سلامتی باشی اگه مجردین خدا بهترینا رو براتون بخواد

من مجردم و درگیر عشق یک طرفه💔 

خیلی ممنون عزیزم همچنین 💚

میگن کویر جنگلی بوده که به بارون گفته دوستت دارم 
2731
یه نصیحت خواهرانه برا کسی بمیر برات تب کنه لاقل،ان شا ا..‌هر جی خیره برات پیش بیاد

خیلی ممنون گلم

من برای کسی میمیرم که براش هیچ ارزشی ندارم متاستفانه.....

خیلی ممنون گلم من برای کسی میمیرم که براش هیچ ارزشی ندارم متاستفانه.....

خواهز من این اشتباه رو کرد الان ۴۱سالشه و مجرده و کل زندکیش نابود شد باورت میشه هیچی کم نداره ولی😔ا۴سردگی کمترین چیزشع

از سوم راهنمایی میخواستتش اما اون😔😔😔اشتباه نکن 

2738
خواهز من این اشتباه رو کرد الان ۴۱سالشه و مجرده و کل زندکیش نابود شد باورت میشه هیچی کم نداره ولی😔ا ...

اخ اخ ........

میتونم اینده خودم رو ببینم بدبختی و بدبختی 

ولی ان شاء الله خواهر شما بتونه به زندگی برگرده 

میدونم خیلی سخته ولی من میمیرم وقتی خبر ازدواجشو بشنوم و راحت میشم ........راحت راحت .....

اخ اخ ........ میتونم اینده خودم رو ببینم بدبختی و بدبختی  ولی ان شاء الله خواهر شما بتونه به ...

ببین با خودت رو راست باش شاید صد سال دیگه ازدواج نکنه برا کسی ارزش قایل شو ک برات ارزش قایل شه ب نظرم با ی مشاور صحبت کن راهنمایت کنه

جرش میدم 😂😂😂 

نمیدونم خب وقتی ازش بدم بیاد جوابم منفی میشه ، خیلی ها هم بودن از طرف بدشون میومده بعد از چندجلسه خوششون اومده و الان هم زندگی خوبی دارن 

آرزویت را برآورده می کند ، آن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی می گریاند . . .🌹😍🌹
ببین با خودت رو راست باش شاید صد سال دیگه ازدواج نکنه برا کسی ارزش قایل شو ک برات ارزش قایل شه ب نظر ...

صحبت کردم و دارم میکنم 

اونم کم کم داره مثل خودم روانی میشه

ببین با خودت رو راست باش شاید صد سال دیگه ازدواج نکنه برا کسی ارزش قایل شو ک برات ارزش قایل شه ب نظر ...

صحبت کردم و دارم میکنم

اونم کم کم داره مثل خودم روانی میشه

جرش میدم 😂😂😂  نمیدونم خب وقتی ازش بدم بیاد جوابم منفی میشه ، خیلی ها هم بودن از طرف بدشون م ...

😂😂😂من دوست دارم تو گوششم بزنم

2706