از کسی متنفر نیستم

شاید با نظرت موافق نباشم اما دشمنت نیستم           هشدار1: اگه واسه دعوا و اعصاب خورد کنی ریپلی بزنی نی نی یار رو تگ میکنم هشدار2:اگه آقایی کلا نه ریپلی بزن نه تو تاپیکام کامنت بزار. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بی تفاوت جوابی نمیدم

دیوونه ترین دختر شوخ شهرم♡°^من اون دختره تخصم که از سرما یخ میزنه اما بازم میگه سردم نی:)💉در دنیایی که میتونی خیلیا باشی خودت باش◇✌هیچ کس تنهاییمو حس نکرد جز گیتارم'🎸من دخـترم امـا بیا مردونگی بهـت یاد بدم 😈💜🌿اَگِہ مُرغ تُؤ یِہ پآ دآرِه🦃🌳 مُرغِ مَن فَلَجِہ😹🖖من تو زندگیم فقط یه قانون دارم،تا خدا هس اصن نباید عاشق باشی...❤️مراقب دلت باش اگه بشکنه   بقیه شبای زندگیت راحت صب نمیشه□°◇.قوی باش😉یه دختر شکست نمی خورع🤘«النَّاسِ نِیَامٌ فَإِذَا مَاتُوا انْتَبَهُوا»^'💫
2731
خب اگه واقعا ازش متنفرباشم که حرفشوجدی نمیگیرم که هیچ بیشترم متنفرمیشم ازش😐ولی اگه ادای متنفرارو در ...

من عاشق پسر همسایمونم ادای متنفرارو در میارم 😂

معلومه فرق داره

میگن کویر جنگلی بوده که به بارون گفته دوستت دارم 
پسر عمم از بچگی ازش متنفر بودم سوم دبیرستان بودم‌گف ک عاشقمه منم گفتم من از بچگی ازت متنفر بودم هنوز ...

وااااو طرفو داغون کردی خواهر بعدش چی گفت

میگن کویر جنگلی بوده که به بارون گفته دوستت دارم 
من از تمام پسر عمو ها و پسر خالم و پسر عمم متنفرمممممم

ب هرحال تنفرم ی حسه

احساساتو خرجشون نکن😁

شاید با نظرت موافق نباشم اما دشمنت نیستم           هشدار1: اگه واسه دعوا و اعصاب خورد کنی ریپلی بزنی نی نی یار رو تگ میکنم هشدار2:اگه آقایی کلا نه ریپلی بزن نه تو تاپیکام کامنت بزار. 
2706