2733
2739
عنوان

اخلاق گند دماغ شوهراتون چياست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 483 بازدید | 49 پست

خیییلی مغروره به حدی که از لحن حرف زدنشم ادم متوجه میشه خیلی به روش میارم ولی خو عوض بشو نیست...یه اخلاق گند دیگشم اینه که خیلی تنده عصبانی بشه نزدیکه کل خونه رو رو سرم هوار کنه😧

دوستت دارم به اندازه بغض قناری... خیال نکنی کمه ها...قناری بغض کنه میمیره...❤💍A

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ی چی بگم خیالتو راحت کنم... مرد خوب رو کره زمین وجود نداره...  

اینام ک اینقدر بهش اب و تاب دادی اونقدم عیب بزرگی نیست... عاقا جون با خانواده شما راحت نیس... زوری ک نمیشه

بیش از حد دلسوزه. خانوادش ازش سوء استفاده میکنن😖😖😖

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
2731

همه چیش خوبه ولی بعضی اوقات فک میکنه از من همه چی بیشتر میدونه.و نمیدونم حالا این درسته یان

❤🙋🏻‍♀سلام برانان ک درما  چیزی‌را دوست داشتند.ک خودمان ان را ندیدیم‌و‌دوست نداشتیم❤🙋🏻‍♀
ی چی بگم خیالتو راحت کنم... مرد خوب رو کره زمین وجود نداره...   اینام ک اینقدر بهش اب و تاب دا ...

چون راحت نستن اخم میکنن جلوشون 

خب اینجور باشه منم با خانواده اون راحت نیستم باید اخم کنم جلو مهمون

آخه ننه چرامارو زاییدی🧐🙁
2738
چون راحت نستن اخم میکنن جلوشون  خب اینجور باشه منم با خانواده اون راحت نیستم باید اخم کنم جلو ...

اخم ک درست نیست ولی این ک صمیمی نمیشه خوب ی چیزیه ک دلیه با زور نمیشه درستش کرد

ی چی بگم خیالتو راحت کنم... مرد خوب رو کره زمین وجود نداره...   اینام ک اینقدر بهش اب و تاب دا ...

آدمي كه گرم نيست و يخچال و نجوشه 

ربطي نداره با خانواده من راحت هست يا نه 

هر چي ميايي بهش نزديك بشي باز گوهه 

حالا شما خودتو بكش دو روز خوبه سه روز برميگرده به طبع يخش و رفتارهاي عني كه يادگرفته 

وگرنه بجوش بودن و خونگرم بودن در ذات ادمه فرقي نداره با خانواده خودش يا ما

خدايا يجوري كمكم كن كه يادم بره ، چقدررر تو زندگيم اشتباه كردم خدايا تو هدايتم كن 
2706