2733
2739
عنوان

مادر شوهرم حامله شده بنده خداااا

| مشاهده متن کامل بحث + 17277 بازدید | 240 پست
خواهر من ۴۲ سالگی بچه ِآخرش رو بدنیا آورد و خیلی عادی بود🤔

من موقع زایمان توی بیمارستان سه نفر یود ۴۲ سالش و بچه اولش بود 

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍

چراخیلیاتعجب میکنن؟ واقعااتفاق نادریه ؟ چرااستارتربایددروغ بگه ؟ 

مادربزرگ من بعدازنوهاش ۳تابچه دیگه آورده 

الانم مامان من باوجودنوه بارداره .یعنی منم دارم دروغ میگم؟؟؟

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهر من ۴۲ سالگی بچه ِآخرش رو بدنیا آورد و خیلی عادی بود🤔

آخه مادر شوهرم عروس و داماد داره نوه داره البته من که حرفی نزدم اما شوهرم میگفت مامانم گفته روم نیست تو چشمهای داماد هام و عروس هام نگاه کنم

💓تابستون بود بارون میبارید من زیر درخت نارنج توی حیاط خونه پدری نشسته بودم بوی نم بارون و بوی درخت نارنج تمام وجودمو پر از عطر خوشبختی کرده بود من دختر همون بارونیم که بعدازظهر تابستون اون سال میبارید💓
عمو یا عمه بابا روابطو یاد بگیرید اون از مادر شوهر داداشم اینم ازین😂😂😂

چ فرق میکنه همشون یکیه بابا حالا چ عمه چ خاله مهم اصل مطلبه شما مفهومو بگیرید حالا ما ی سوتی دادیماا

خارج از محدودهٔ ازدواج شما، هیچ عشق کاملی، انتظار شما را نمی کشد. پس از عشق و حسی که دارید لذت ببرید. 
2731
من به این فکر میکنم مامانم حامله بشه ایست قلبی میکنم  ازشون متنفر میشم وایییییی چقد بدهههههه&n ...

منم همین حسوداشتم تاماه پیش ولی تظاهربه خوب بودن میکردم 😑

الانم دوست ندارم کسی سوالی درموردمامانم بپرسه 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤

حالا چرا میگین دروغ میگه اسی

خود مادربزرگ من همزمان با دختر بزرگش حامله شد

بیچاره داشت سکته میکرد

الان خاله ی کوچیکم همسن پسرخالمه😂

اگر گاهی جواب نمیدم عذر میخوام.بی حوصله ام،دوست دارم نظرم رو بگم و برم،همین...💚لطفا درخواست دوستی هم نفرستید حرف خصوصی با کسی ندارم
2738
من به این فکر میکنم مامانم حامله بشه ایست قلبی میکنم  ازشون متنفر میشم وایییییی چقد بدهههههه&n ...

چرا اون موقع قدیم همه اینجوری بودن تا وقتی پریود میشدن بچه میاوردن یعنی هنوز جوان هست و می‌تونه بجه بیاره اونای هم که دیگه پیر شدن خدا خودش نمیده دیگه 

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍

[QUOTE=212748808]چراخیلیاتعجب میکنن؟ واقعااتفاق نادریه ؟ چرااستارتربایددر

مامانت چندسالشه؟؟ 

گفتند که عاشقی و دیوانه ای!  در باب خیال و خم ابروی که ای؟   گفتند بگو !! به قصد قربت گفتم  سید علی الحسینی الخامنه ای❤
من الان 40 سالمه و باردارم تازه اول جوانی 😏

واقعا؟ 

[QUOTE=212748808]چراخیلیاتعجب میکنن؟ واقعااتفاق نادریه ؟ چرااستارتربایددر مامانت چندسالشه؟؟  ...

۴۰

2706