2204
2217
عنوان

مادر شوهرم حامله شده بنده خداااا

15301 بازدید | 240 پست

بنده خدا دیشب دیدم همش جیغ میکشید و پدر شوهرم رو لعنت و نفرین میکرد نگو کار دست خودش داده خانم🤣🤣🤣🤣

واااای بنده خداااا اینقد حال نداره که نگم یکی از خواهر شوهرم هام اومد دنبالش بردش دکتر امروز صبح شوهرم جریان رو بهم گفت🤣🤣🤣

روم نمیشه باهاش رو در رو بشم بخدااا 

💓تابستون بود بارون میومد من زیر درخت نارنج توی حیاط خونه پدری نشسته بودم بوی نم بارون و بوی درخت نارنج تمام وجودمو پر از عطر خوشبختی کرده بود من دختر همون بارونیم که بعدازظهر تابستون اون سال میبارید💓

دود از کنده بلند میشه حکایت پدرشوهرته😁😁😁

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈  توضیح دادن نشانه ضعفه . شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید ، بیشتر ضعیفید . پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز ، هیچ توضیحی ندید ، هیچوقت. 😊

این‌جا یه خبراییه؛ نگی نگفتی! 

دخترا هم دارن میلیونی پول در میارن و هم خوش می‌گذرونن؛ دیدم که میگم!

2226

اخی . یه خواهر شوهر یا برادر شوهر کوچیک دارید   

7 کیلو کم کردم   . دوره تثبیت شروع شد . کم  بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد

دروغ

چندسالشه😐

یه گل دختر ناز و خوشگل و خوش زبون و شیرین دارم دوسدارم یه داداش هم داشته باشه چون من کلا دوتا بچه میخام و هرکس دوسداره از هردومیوه هم داشته باشه هرکس امضامو میخونه دعاکنه یدونه پسرم بشه سالم باشه وخوشگل😍🤪میخام برم رژیم ولی یه سه چهار ماه بعد شوهرم عاشق دوقلوعه میگه کاش دوقلو بشه🤪 خودم نذر کردم پسر بشه بزارم اسمشو محمد رهام دعاکنید محمد رهاممو بغل کنم خیلی عاشق این اسمم 🥺🥺
2050

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐 نشسته ام به در نگاه میکنم

عاشق_جانی_دپ_هستم  سابق                                   دپهد تا ابد😍😍😃😁                                              
2051