2737
2739
عنوان

مادر شوهرم حامله شده بنده خداااا

| مشاهده متن کامل بحث + 17277 بازدید | 240 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعد متوجه شدم پدر شوهرم رفت بیرون نگو بیچاره فرار کرده فهمیده چه دست گلی به آب داده😅

💓تابستون بود بارون میبارید من زیر درخت نارنج توی حیاط خونه پدری نشسته بودم بوی نم بارون و بوی درخت نارنج تمام وجودمو پر از عطر خوشبختی کرده بود من دختر همون بارونیم که بعدازظهر تابستون اون سال میبارید💓
2728
کاملا مشخصه داری دروغ میگی

چرابایددروغ بگه؟ اینقدرغیرقابل باوره؟

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
2738

همسایه مامانم ۴۵ سالشه بنده خدا یائسه هم شده بود زد حامله شد😒😒😒😒😒

الان پسرش ۵ماهشه😍

یـه رفتــارایـی ازم  سـر میـزنـه که اگه یه روزقبلـش  بهـم  بگن که قـراره همچین  کاری  کنی: میگم  نه بــابــادیـگه انقـدرم اســـکل  نیـستــم😕😕

حالا جالبه یکی دیگه از خواهر شوهر هام چنان ذوقیییی میکنهههه 

💓تابستون بود بارون میبارید من زیر درخت نارنج توی حیاط خونه پدری نشسته بودم بوی نم بارون و بوی درخت نارنج تمام وجودمو پر از عطر خوشبختی کرده بود من دختر همون بارونیم که بعدازظهر تابستون اون سال میبارید💓
پس فردا استارتر تاپیک میزنه خواهرشوهرم همش رو فرشام جیش میکنه😶😂

عالی بوووددد😂😂😂😂😂😂😂😂😂

من یه دُخــ💛ـتــرقوی اَم! دَرحالِ مبارزه با «افــسـردگـے!! » خدایا! ممنونم ڪہ هوامو داری!❤☺ میدونم قلب مهربونی داری... میشه از ته همون قلب مهربونت برام دعا کنی که به خواستم برسم؟💚🙂
کاملا مشخصه داری دروغ میگی

ن والا

من صبح بی بی زدم هاله انداخته تو دلم شوهرمو تیکه تیکه کردم

چون روزه ام 😐

حالا شنبه پیش تا دوشنبه پری بودما دز دوم زدم پری تموم شد

گفتند که عاشقی و دیوانه ای!  در باب خیال و خم ابروی که ای؟   گفتند بگو !! به قصد قربت گفتم  سید علی الحسینی الخامنه ای❤
چن سالشه😂  مادر شوهر داداشمم حاملس🤭

داداشت شوهرکرده بسلامتی😐🙌🏿

یه روانپزشک میگفت:اونایی که میان اینجاروانی نیستن،روانیای واقعی معمولابااعتمادب نفسشون زندگیشونومیکنن وکاری میکنن ک بقیه ب روانپزشک احتیاج پیداکنن:)
2706