2733
2739
عنوان

چت منو شوهرم به علاوه اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 4180 بازدید | 152 پست

یه پیام بفرست فکرامو کردم خانوادم نه تو خداحافظ برا همیشه دیگه هم هر زری زد جوابشو نده وبلاک کن بعدم قطع ارتباط برا چند هفته بعدم اجرای مهریه 

صد درصد تضمینی جواب میگیری بهت قول میدم

من خودم بخاطر شوهرم از خانوادم گذشتم ولی شوهرم حق داشت خیلی بد کردن بهش و اصلااااااا بااین لحن بامن حرف بزنه اول جرش‌میدم بعد بدون شک طلاق میگیرم بمن بگه گمشو😐جوری گم میشم تاابد یادش نره🤣🤣

👈🤷👉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اگه بچه نداری تکلیفتو روشن کن موقعیت های بهتری در انتظارته ..مردی که عاشق باشه نمیتونه آنقدر بی وجدا ...

نه بچه ندارن هیر سرم دوساله اقدامم بدون هیچ مشکلی باردار نمیشم

اسی این اقا شوهر برات نمیشه اینجوری که من برداشت کردم ادم مگه میتونه ناموس خودشو ول کنه اونا واسه یه چیزای چرت وپرت 

یازیر سرش بلند شده یا خیلی خیلی بی غیرت ودربه داغون شده 

برای ترسوندش ساکتو جمع کن برو خونه پدرت یا بترسونش 

انقدر منت کشی نکن   همین کارو کردی روت سوارشده دندوناتو شمرده

2738
هیچکس تواین دنیاارزششونداره ک بخای بخاطرش قیدمادروپدرتوبزنی تمااام🤚

گل گفتی گللللللللللللل

اسی اینو از من بشنو من هم از خونواده ام دورم ولی بدون تا ابدیت هیچوقت هیشکی مثل پدر و مادرت برات نخواهد بود

دلیلی نداره قید پدر و مادرت رو بزنی تو تنهایی برو پیش پدر و مادرت شوهرت هم تنها بره خونشون

کوتاه نیا ابدا

اسی چیه میگی؟ نمیدونم چه مرگشه همش دنبال بهونه اس

عزیزم جای جبه گرفتن

قشنگ بشینید صحبت کنید برین مشاوره جای این لج لجبازی بگو اقایم  خوب بگو مشکلت چیه  باهاشون یا اینکه برین مشاور 

امضام خوندی یه صلوات واسم بفرست⁦🙏🏻⁩

عزیزم فقط محکم و قاطع و با خونسردی تمام رفتار کن

وقتی اومد خونه دیگه بحث و ادامه نده اما با خانواده ات هم ارتباط داشته باش . اگر دوباره بحث و شروع کرد فقط با ارامش ولی محکم بگو که من با خانواده ام قطع رابطه نمیکنم . تمام 

اگر داد و بیداد کرد یا هر چی ، برو تو اتاق و در و ببند . بذار بدونه تو محکم هستی . دیگه هم راجع به این موضوع بحث نکن.

اگر گفت طلاق بگو من دلم نمیخواد جدا بشیم و سر زندگیم نشستم اما اگر تو دوس داری جدا بشیم میتونی خودت بری و کارهای طلاق و انجام بدی 

خوب تو چیکار کردی خوب شد؟

هیچی  هروقت دلش بخواد  منو میبره خونه مامانم

پارسال بعد ۳سال منو  برد

امسال  بعد ۶ماه منو  برد

خیلی هم بمونه  شهرمون  ۴ روز

یعنی من بعد چندین ماه میبره

فقط ۳ روز میزاره من پیش مامانم باشم  زود برمیگرده

نمیزاره  خودم  با بچه هام برم پبش مامانم  حداقل  یک هفته بمونم پیشش

وقتی هم اونجا برم    اینقدر باید  احتیاط کنم  که آقا ناراحت  نشه اوقات  تلخی نکنه

اصلا  نمیزاره  راحت  باشم

فقط هم بهونه میاره

خونه مامانم ساری  هس

خونه من وشوهرم  سیستان وبلوچستان

دوماه پیش که رفتیم  ساری  میخواس نزدیک  خونمون  برگرده  که چرا مامانت  زنگ  نزده که کجایین

ای خواهر  😓

قربون دلایه پاکتون برم برایِ حاجتم یک صلوات میفرستین که اینشالله خدا برآورده کنه😍
2706