2737
2734
عنوان

چت منو شوهرم به علاوه اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 4180 بازدید | 152 پست
شما با همسرت چرا بحث کردی... راحت همون اول میگفتی حق با تویه خواهرم با اینکه منظوری نداشت ولی حق ه ...

ب خدا هزار دفعه بهش گفتم اگه خواهرم جیزی گفته اشتباه کرده من خودم بهش تذکر میدم،دیگ‌چقد بگم‌حق با تویه؟ از بس گفتم الان انقد پررو و خود خواه شده، چون واقعا خواهرم چیز بدی بهش نگفت یا مادر پدرم یک بار بهش بی احترامی نکردن که ابن اینجوری میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره میرم‌مشاوره امروز عزیزم واقعاااااا خسته شدم ازین اخلاقا احساس میکنم دیگ‌منو نمیخواد

دقیقا منو شوهرم عاشق هم بودیم من بخاطرش اومدم شهر دورو غریب...سر هرچیز چرتی ایراد میگرفت قهر میکرد میگفت باید قید خانوادتو بزنی دوسال دعوا بود سرش...منم مرغم یه پا داشت که قید نمیزنم...آخه خانوادمم خیلی نازشو میکشیدن دور ورمیداشت...به خانوادم گفتم کلا دیگه محلش ندین‌...یبار سرش رفتم قهر گفتم من قید خانوادمو نمیزنم...تو اگه از خانواده من خوشت نمیاد میتونی تاآخر عمرت نیای خونشون ولی من تنها میرم...تنها لطفی که میتونم بکنم همینه...اومد منت کشی این تموم شدرفت....بعد از چن وقت خیانتاش شرو شد...مردیکه بع راحتی میگه قید خانوادتو بزن خودشم قید زنشو راحت میزنه...تو بچه دارشدنت خیلی دقت کن