2737
2739
عنوان

خانما من طبقه بالای مادرشوهرمم..پارسال دستشوعمل کرد و...

| مشاهده متن کامل بحث + 1904 بازدید | 113 پست
اره بخدا خسته ام استراحت ندارم ی دقه..حالا تازه میگ دسم یکیش دوباره بایدعمل بشه دخترشم تازه مغازه گذ ...

عزیزم از همین الان تا دستشا عمل کرده رفتن به خونشونا کم کن مثلا اگه هرروز میرفتی سه روز یبار کن وقتیم رفتی بچتا ببر خودتا مشغول بچه کن 

چرا اصلا خونه ی مادر شوهرت کار کردی، مادر شوهرت هر مشکلی داره، بچه داره به عروس نمیرسه، دختر و پسر د ...

شوهرم ی دعوایی راه انداخت سراینکه سه بارخواهرش اومد کاراشو کرد..میگف چون تو ک و ن گشاد وبی عرضع ای نمیتونی کارای مامانموبکنی خواهرمن باید ول کنه بیادکاراشوکنه و ۷اک توسرمن و ازاین حرفا..ی مدت سرهمین جریانا قسم میخوزد میگف نمیخوامت اگ نمیتونی بااین شرایط بسازی و من تاصدسال ی تار مو مامانمو باصدتا مث توعوض نمیکنم خداداده صدتازن ولی مادر فقط یکیه اگ نمیخوای طلاق بگیر و مجبورنیسی و من ولشون نمیکنم واینا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه خونت جداست برو بشین تو خونت  خیلی گفت پیشنهاد بده پرستار بگیرن  آخه نمیشه که هم کارک ...

خودم موندم تاچن سال باید اینجوری بگذره اینجوری ک دوسال دیگ هیچی ازم نمییمونه روزی فقط ده بار باید بابچه کوچیک توبغلم ازپله برم پایین وبیام بالا..گاهی وقت بچه تو ی دسم جاروبرقی تو ی دیم ازازن همه پله میرم ومیام چون جاروشون خرابه

اینقد این زن شارلاتان اگ امچین حرفی زدم ک دیگ زندگیمو جهنم میکنه..تازه پدرشوهرم میگ بچه رو بهانه میک ...

تقصیر خودته گلم یه چندبار محل نمیدادی درست میشد شما خیلی ساده هستی اصلا برات مهم نباشه چی گفتن چیکار کردن 

2728
عزیزم از همین الان تا دستشا عمل کرده رفتن به خونشونا کم کن مثلا اگه هرروز میرفتی سه روز یبار کن وقتی ...

بخدا بچم انقدمیبردن توکوچه ‌ک من کارکنم الان دبگ بچم عادت کرده ی ساعت توخونه نمیمونه همش کارش گریس حالادیشب شوهرم گف دیگ حق نداری بری بیرون اگ زیادگریه کردفقط برین توبالکن منم امروزصب اصلاپایین نرفتم

به همسرت بگو بایدی درکارنیست خیلی دلت میسوزه خودت برو کاراشونو بکن نمیدونم چرابعضیا کسی که بهشون لطف میکنه دور ازجون شما فوری سوارمیشن،اسی شروع کن رفت وآمدتو کم کن مثلا اگه تاحالا روزی دوباررفتی الان یک بار برو دو روزبعد همون یکبارم برو و به ی بهونه ای سریع برگرد کم کم عادی میشه براشون،دخترش اومده اینجا خب توهم دست لچه توبگیربرو خونه مامانت

شوهرم ی دعوایی راه انداخت سراینکه سه بارخواهرش اومد کاراشو کرد..میگف چون تو ک و ن گشاد وبی عرضع ای ن ...

عزیزم اگهگفت چرا نرفتی خودتا بزن به مریضی و واقعا هم برو دکتر من زنعموم نون میپخت خونه مادربزرگم نصف نصف خمیر میکردن باهمم میپختند بعد خودشا زد به افتادن و قلب درد و میرفت دکتر تا بساط نون پختن را جمع کرد بعدش دیگه خوب شد

من بابام ی خونه زد ب اسمم همین ک الان توشه بعد ۱ میلیاردازنامیشه قیمتش..گفتم بفروشمش ی خونه کوچیک برابابام بگیرم ب اسم خودم چون ی خواهرکوچیکترم دارم ولی مامانم جداشده و هردو ازدواج کردن ولی بابام چون ب زنش اعتمادنداره خونه رو داده ب من..گفتم سهم خودموبزارم بانک و ازروش وام بگیرم با سودپولم قسطاشو بدم زمین بگیرم واینا ی خونه نقلی بسازیم ک ازاینجابریم کم کم وبزنمش ب اسم خودم..خانمای سایت گفتن ک نکن بزارشوهرت ب فکرخونه باشه ولی شوهرم بب عرضس میدونم تا ۲۰سال دبگ هم ب جزاز اسمون پول اماده بیادوگرن ازاین ادمای کاری نیس ک چن تاکار باهم میکنن و توفکرخونه باشه واینا..ولی من برام مهمه ک فقط برم..نظرتون چیه

2740
شوهرم ی دعوایی راه انداخت سراینکه سه بارخواهرش اومد کاراشو کرد..میگف چون تو ک و ن گشاد وبی عرضع ای ن ...

ببین ی بار قهر کن برو مهریتم بزار اجرا شوهرت میدونه شما هر چیم بهتون بگه نمیری اینجوری میگه هر چی گفت بگو باشه مهریه و نفقمو بده بچه هم مال خودت ببین چجور ب دست و پات میفته. نترس محکم باش. خدایی چی توی همچین مردی دیدی داری ادامه میدی ی بار ولش کن تا بترسه

❤کم سرمایه ای نیست داشتن آدمهایی ک حالت را میپرسن ولی از آن بهتر داشتن آدمهاییست وقتی حالت را میپرسند میتواتی بگویی: تو را ک دارم حالم عالی است❤
نمیشناسیش بعداخم وتخم میکنه ک دختر من اینجابوده نمیومداینجا و دختر من شانس نداره و هرچی خوبی کنه هیچ ...

سلام عزیزم بزار اب پاکی بریزم رو دستت منم مثل تو بودم چهار سال تمام از کوچکترین کار تا بزرگترینشون واسه مادر شوهرم کردم حتی باهامم اگه قهر بود کمرش جابجا میکرد تا رختخوابش پهن کنم یعنی وظیفه من میدونست بخدا منم یه پسر نارا داشتم که پوستم کنده شد تازه وسواس هم واشت هر کار میکردم بیشترش رو میخواست روزگارم سیاه شده بود اخرش از شهر حودم فرار کردم اومدم ۱۰۰۰۰ کیلومتر دورتر محل کار شوهرم زندگی میکنم این درد درمانی نداره مگه اینکه فرار کنی مثل من

💖الهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم💖
خودم موندم تاچن سال باید اینجوری بگذره اینجوری ک دوسال دیگ هیچی ازم نمییمونه روزی فقط ده بار باید با ...

ی چیز دیگه وقتی میری بچه توبغل نگیر بذارش همون جور بچرخه اونجا اینجوری میبینن ضررش خیلی بیشتر از سودشه

بخدا بچم انقدمیبردن توکوچه ‌ک من کارکنم الان دبگ بچم عادت کرده ی ساعت توخونه نمیمونه همش کارش گریس ح ...

افرین همین که نرفتی عالییه شما یهو نمیتونی تغییر بدی ولی کم کم سعی کن کمش کنی و پیش شوهرتم آروم آروم با مهربونی و بدون دعوا حرفا و کارایی که میکنند را بگو تا بفهمه ولی اروم چون من فهمیدم اگه بخوای با داد و حرصی حرف بزنی اون بدتر میکنه حرفتا باخنده و مهربون بگو

به همسرت بگو بایدی درکارنیست خیلی دلت میسوزه خودت برو کاراشونو بکن نمیدونم چرابعضیا کسی که بهشون لطف ...

من بابامامانم جداشدن و هردو ازدواج کردن وفتی میرم خونه بابام همش باید خودم کارکنم و خواهرمم خودش وبچم باهم نمیسازن اذیت میشم پیش مامانمم شوهرش هس معذبم زیادنمیرم ولی درکل مامانمم انگار من ازپرورشگاه اورده خیلی بی مهره انقد ک اصلا دلم تنگ‌ نمیشه واسه رفتن گاهی وقت از رو مجبوری ک بگم منم ی جایی رو دارم میرم فقط وگرن عشقش شوهرش وپسرشه فقط اگ مثلا ی شوخی با داداشم کنم فورا طرف اونومیگیره وقهرمیکنه وبدش میاد

2706