2726
عنوان

خانما من طبقه بالای مادرشوهرمم..پارسال دستشوعمل کرد و...

| مشاهده متن کامل بحث + 1904 بازدید | 113 پست

عزیزم چاقو ک نزاشتن زیرگلوت اخه چرا باید خونه مادرشوهرت اصلا انقد کار کنی؟از اول کارت درست نبود مخصوصا وقتی برات سخته

کمک کردن خوبه اونم در حد معمول و اگه طرف سواستفاده نکنه و خودتم از ته دل راضی باشی

یکاری رو اگه اذیتت میکنه و ب ناحقه تحت هیچ شرایطی انجام نده 

من خونواده شوهرم از عروس توقع کار دارن اما در مقابل خیلییی قدردانی میکنن ولی بازم بنظرم وظیفه ی عروس نیست کار ثه اضاف بکنه وقتی دخترای خودشون هستن 

جاری های من میرن خونشو جارو میکنن غذا درس میکنن گردگیری و اووو هرکار ک بگی ولی من فقط در حدی ک وظیفمه یعنی اگه ی وعده اونجا باشم سفره میارم میبرم و تو ظرفا کمک میکنم

خیلی وقتا مادرشوهرم جلوم میگه چندروزه خونه رو جارو نکردم پامم درد میکنه و از این حرفا من میگم کاره خونه تمومی نداره منم انقد خونه کار دارم ذره ذره جمع میکنم کمردرد نشم و..

برا زنداداشمم همینم ده ساله عروسمونه هنوز شاید سه چهاربار اونم وقتی مراسمی جیزی بوده خونمونو جارو زده 

خداجونم❤️هرکی داره این متنو میخونه؛یه اتفاق خوب بنداز وسط زندگیش 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اشتباهت اینه هی بدو بدو اویزون پایین هستی نرو هفته ای یک بار سر پا برو و بر گرد گفتن چرا نمیای هم ...

وای دختر شوهرم مثلامیگ ظهر بایدسربزنی عصربری شب بری..اگ ی روز نرم دیگ دعواس تومیگی هفته ای ی بار

2728
عروس به چه درد میخوره؟ بگو من که دخترتون نیستم. به پسرتون بگید کمکتون کنه. یا به دخترتون. خدا روشکر ...

حالا خدا دست داده برا کار برااستفاده کردن میخواد زیر خاک بپوسه ی کمکی هم ب یکی کنه ادم چ عیب داره ولی خب مسئله اینه ک توقع دارن کلا درخدمت باشی..یعنی مثلا امروز جارو کردم حیاط شستم گردگیری کردم همه کارکردم وگ فردا خودش بخواد رختخواباشو بریزه بیرون دیگ اگ نرم انگار ن انگار دیروز کلی کارکردم دیگ رفتارشون ی جوریه..یامثلا اگ امروز کل خونه رو تمیزکردم مهمون اومد کثیف شد دوباره توقع دارن کل کارارو فردا از نو بکنم درصورتی من بابچه کوچیک نمیرطم خونه خودمو هرروز تمیزکنم هفته ای شاید بتونم دوبار جاروکنم

یه بار بهش بگو  چرا برا دخترت درد نمیکنه

حالا فک کن دیشب ب من میگ نمیدونم شام چی درس کنم بخدا دسم دردمیکنه خداچیکارکنم گفتم خب حاضری بخورید مجبورنیسید ک همش پختنی بخورید میگ ن دخترم‌مریضه نمیشه حاضری..خدایی ادم زورش میاد خب من جیکارکنم ب من چ..برا ی سرماخوردگی دخترش میخوادغذا درس کنه دس دردش ب من بایدربط داشته باشه..بعدجالب اینجاس چن روز مریض بوددخترش اصلانیومد بااینکه خونش نزدیکه فقط ی اناناس خریداورد دادبهش و رفت چن روز خودم تنها ازصبحانه و ناهار و سوپ ودمنوش و بخور و قرص و دارو و سر دس کشیدن و ظرف ولباس و خونشون وهمه چی خودم بودم بعد برا ی اناناس هردیقه زنگ میزد ب دخترش میگف منوشرمنده کردی..بعد بهش گفتم مامان انقدتقویت کردم دیگ نبایدمریض بشی میگف مگ چیکارکردی

توام یه دونه از این دستبند طبی ها بخر  بگو دکتر داده دستم درد میکنه اگه توان مالی داری چند با ...

ب جون پسرم ک بادنیاعوضش نمیکنم از بس پسرم همش بغلمه و ی دسی کارمیکنم یا کار یاپسرم یا کاربالا یا کارپایین دست چپم کلا بی حس میشه میدونم دس خودمم اخرعمل میشه بعد هیشکی محل سگ بهم نمیزاره

بهش بگو یه ماشین ظرفشویی بخر انقدر به خودت فشار نیار. بعدم هفته ای یکبار زنگ بزن کارگر بره خونش ...

نمیشناسیش بعداخم وتخم میکنه ک دختر من اینجابوده نمیومداینجا و دختر من شانس نداره و هرچی خوبی کنه هیچی توش نیس و ازاین حرفا دخترم مریض بود نیومد کمک

منم تقریبامشکلم مثل شماست اما شدت کمتر هروقام توقع کنن میگم کارای خودمو بزور انجام میذم بعدم کارای م ...

اینقد این زن شارلاتان اگ امچین حرفی زدم ک دیگ زندگیمو جهنم میکنه..تازه پدرشوهرم میگ بچه رو بهانه میکنی ک کارنکنی..میگن کاربالا رو کن کارپایینم بکن وقتی ماشینا کثیف میشه میگ چراماشینارو نمیشوری انگار کارواشه والا

جنگ اول به از صلح آخر 

دیگه برو خونه ی خودت و به بقیه هم کار نداشته باش 

اگه شوهرت هم چیزی گفت مثلا بگو شب بد خوابیدم دستم و گردنم درد گرفته نمیتونم فعلا کار کنم 

دو سه بار که اینطوری بگه تمومه

شما هم کاراشو براش انجام نده. .فوقش یکی دو روز ناراحت بشن .بعد عادی میشه براشون . تا اخر عمرت که نم ...

اره بخدا خسته ام استراحت ندارم ی دقه..حالا تازه میگ دسم یکیش دوباره بایدعمل بشه دخترشم تازه مغازه گذاشتن شوهرش میره خودش توخونس ولی دیگ چون میخوادکارکنی واینا زیاداینجانمیاد میدونم اگ عمل کنه دوباره خودم تنهام و گله گله مهمون هرروز😔😔

جایی که دختر هست عروس کار نمیکنه کلا باید ازین جماعت دوری کرد 

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️
حالا خدا دست داده برا کار برااستفاده کردن میخواد زیر خاک بپوسه ی کمکی هم ب یکی کنه ادم چ عیب داره ول ...

عزیزم این حرفها قدیمی شده که کسی باکار کردن نمرده شما از همین الان زیاد خودتا قاطی نکن برای کار کردن یه مدت برات باد میکنند ولی بعد دیگه عادت کردن نه ازت توقع دارند رفتارشونم بهتر میشه 

2706