2737
2734
منم نظرم اینه ولی برا من یه بار درست گفت  یه مشکلی داشتم تو دانشگاه حل شدنش غیر ممکن بود گفت د ...

توو پربازديدا يكي گفته خوابم درست درمياد

دخيل بستن بهش

يكي ميگه حس علي اصغر ب من چيه😐😂

اصلا موندم توو حجم مغزش

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وقتی تو تاپیک هاشون حرفی میزنی مطلوم نمایی میکنن که به ما توهین کردین و دوست ندارین برین بیرون و ... ...

باید بگه یکی از چهار فصل خدا😂😂😂

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید
2728
توو پربازديدا يكي گفته خوابم درست درمياد دخيل بستن بهش يكي ميگه حس علي اصغر ب من چيه😐😂 اصلا مون ...

وااااای یه بار یکی میگفت محسن الان کجاست بهم خیانت میکنه؟😂

فقط موندم اگه حس ششمی میگفت اره این باورش میکرد؟

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید
ما ادما به هم مرتبطتیم  از بالا بخای نگاه کنی  من تو ام تو منی  هممون در نهایت خدا م ...

با احترام مخالفم با نظرت ...با هم ارتباط داریم ولی متفاوتیم ودرنهایت خدا نیستیم 

به مردا محبت نکنید هار میشن احترامشون نزارین فکر میکنن کی هستن...کاربری اولم سال galiver96.....کاربری دومم بانو درستکار ..دوتا کاربری تعلیق شده من نتیجه زدن حرف حقه ،،،حرف حق بزنی تعلیق میشی !!!!قوانین این روزها...

آره برای من هرچی گفتن درست بوده

حتی رنگ لباسمم درست حدس زده بعد ازش پرسیدم

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
2738
وااااای یه بار یکی میگفت محسن الان کجاست بهم خیانت میکنه؟😂 فقط موندم اگه حس ششمی میگفت اره این باو ...

اره ديگه باورش ميشد خودكشي ميكرد 😂

يكي يگه ميگفت خاستگارمو رد كردم دوباره برميگرده؟😆

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
توو پربازديدا يكي گفته خوابم درست درمياد دخيل بستن بهش يكي ميگه حس علي اصغر ب من چيه😐😂 اصلا مون ...

یکی دیگه میپرسه شنبه طلاق میگیرم ؟ نمیدونم شوهرم راضی میشه طلاقم بده ؟ اگه طلاقم دادچقدرازمهریه مومیده؟

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
2706