2733
2739

نه بابا دري وري ميگن

يبار برا مسخره بازي پرسيدم يچيز پرت گفت

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ن بابا😂اشتباه گفتن

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2728

من برای خودم حس ششم داشتم و درست در اومده

امید دارم به روزی که منم مادر بشم 😍                                 بعد سه ماه صدای  💓 کوچلووشو بشنوم 😍.             بعد ۹ ماه بیاد بغل مامان بابا ش .👣                             اخ که من فدای خنده هات بشم مامانی 😣.              میشه برای مامان شدنم یه صلوات با دل های پاک تون بفرستید 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🌹

سن و شرایط زندگیمو دقیق گفت

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜
2740

حس ششم یه سرگرمی و بازیه فقط ....شاید ازشون سوال بپرسم اما جدی نمیگیرم .... من درکل هرچی بخوام و بهش فکر میکنم و تو افکارم بهش رسیدم و لذت میبرم و بعد چند وقتم بهش میرسم واقعا

هیچکس من نیست و این قدرت منه💪تآج👑روسَر مَنِع توچِرا گِرِفتی فآزِپآدِشآیی😉

اصلا به حس ششم دیگران راجع به خودم اعتقاد ندارم...حس ششم هرکسی واسه خودش شاید موثر باشه نه واسه دیگران .وافرادی که نمیشناسی وحتی ندیده باشیم

به مردا محبت نکنید هار میشن احترامشون نزارین فکر میکنن کی هستن...کاربری اولم سال galiver96.....کاربری دومم بانو درستکار ..دوتا کاربری تعلیق شده من نتیجه زدن حرف حقه ،،،حرف حق بزنی تعلیق میشی !!!!قوانین این روزها...

وقتی تو تاپیک هاشون حرفی میزنی مطلوم نمایی میکنن که به ما توهین کردین و دوست ندارین برین بیرون و ...

اونوقت مثلا یکی میپرسه متولد چه ماهی هستم میگه حس میکنم تابستون یا بهار! نه تو رو خدا بیا بگو شایدم زمستون یا پاییز

یبار گفت لباس چی پوشیدم گفتم قرمز گفت درسته ازکجا فهمیدی اونیکی گفت اگه راست میگی برامن چه رنگه گفتم یاسفید یا ابی گفت درسته ابیه با خطهای سفید😅😅خودم هنگ بودم ولی من حدسی گفتم اینا همش چرته باور نکن هیچکس از کس دیگه خبر نداره

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖
نه بابا دري وري ميگن يبار برا مسخره بازي پرسيدم يچيز پرت گفت

منم نظرم اینه ولی برا من یه بار درست گفت 

یه مشکلی داشتم تو دانشگاه حل شدنش غیر ممکن بود گفت درست میشه، درست شد😂😂😂😂😂😂😂😂

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید
2706