2733
2734

سلام دوستان میگم یازده ساله من ازدواج کردم دوتا دختر دارم شوهرم هزاران هزار بار بهم خیانت کرده منم بخشیدمش به خاطره بچه هام تا همین چندروز پیش فهمیدم بادوست خودم که یازده ساله باهم رفت و امد خانوادگی داریم دوست شده منم قهرکردم رفتم خونه مامانم خلاصه اومد دنبالم و حق  طلاق رو بهم داد منم برگشتم اما الان خیلی پشیمونم نمیدونم چیکارکنم

تعداد رای : 4
نظرسنجی
توروخدا
2
50%
کمکم کنین
2
50%

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اصلا کارت درست نیست

این بچه ها خیانت پدرشون و یه روزی میفهمن و روشون تاثیر میذاره حتی رو زندگیشون بخاطر اوناهم که شده طلاق بگیر

گریه مکن که سرنوشت... گر مرا از تو جدا کرد... عاقبت دلهای ما، با غم هم آشنا کرد... با غم هم آشنا کرد... 
2740
همین که حق طلاق رو داده یعنی دوستت داره،نمیخواد از دستت بده ولی متأسفانه به این کار عادت کرده😓😓😓 ...

حالا که حق طلاق رو بهم داده من فک میکنم دیگه تعهدی نسبت به من نداره و همش درعذابم

بخاطر بچه هاش😓😓😓

من ک نمیتونم خدا سر هیشکی نیاره

من چت ۲هفتگی شوهرمو نتونستم فراموش کنم چطور اسی میتونه ببخشه این همه خیانتو

خیلیییی سخته

سختی هامیگذرد اما هیچوقت هیچوقت آدم فراموش نمیکنه کیا همراهیش میکنن و کیا میرن
اصلا کارت درست نیست این بچه ها خیانت پدرشون و یه روزی میفهمن و روشون تاثیر میذاره حتی رو زندگیشون ب ...

درسته اما بچه هام رو میترسم به گند بکشه اخه به من نمیدشون وپیش خودش باشن اونم همه کثیف کاری میکنه و اینام دختر

یعنی چی تعهدی نداره؟ از هم جدا نشدید که تعهدی به هم نداشته باشید!!!

نه منظورم اینه شاید این کار رو بخاطره اینکه اگه من خواستم برم راحت برم اون دردسر نکشه داده یاشایدم به قول شما دوستم داشته؟اخه من دیگه باورش ندارم

من ک نمیتونم خدا سر هیشکی نیاره من چت ۲هفتگی شوهرمو نتونستم فراموش کنم چطور اسی میتونه ببخشه این هم ...

خیلی سخته و سخت تر از اون این که بخاطر رفاه خودت خیلی راحت طلاق بگیری بدون این که فکر آینده بچه ات باشی😓😓😓😓

من 6_7سال بخاطر پسرم تحمل کردم ولی دیگه واقعا نمیتونستم تحمل کنم احتمال داشت منم مثل شوهرم بشم

برای همین جدا شدم که حداقل پسرم یه مادر سالم داشته باشه😓