2737
2739
عنوان

دوس پسرم بمامانم زنگ زده

| مشاهده متن کامل بحث + 1249 بازدید | 86 پست
استارتر من بهت حق میدم ازش جدا شی چون با این رفتارا و ترسوندن تو معلومه اصلا دوست نداره..تو سه ماه ب ...

خیلی داره اذیتم میکنه ازصبح که اینجوری شده اصلانتونستم چیزی بخورم

ممنون که درکم میکنی

میشه واسه بهم رسیدنمون وخوشبختیمون یه صلوات مهمونم کنی؟😍😘
من میفهممت منم بابام خیلیییییی حساسه و از ترسش سراغ اینطدر چیزا نرفتم اصلا ولی ضعف نشون نده جلوش ...

مطمئنم میادمیگه کینه ایه مامانم کلی فحشم داد گف خواستگارتو ردکن باهمین ادامه بده چون بابام بفهمه اول منومیکشه بعدمامانمو😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قبلا گفتم گف بیابریم مشاوره منم ازمشاوره رفتن خاطره خوبی ندارم

وا عزیزم نمیشه ک بگی خاطره خوبی ندارم هزار بار ممکنه مشکل به وجود بیادباید یری 

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜
خیلی داره اذیتم میکنه ازصبح که اینجوری شده اصلانتونستم چیزی بخورم ممنون که درکم میکنی

منم هم اکنون درشرایط توم😔البته من ۵ساله

میشه واس منم ی امضابزنید مشکلم حل شه باارامش درس بخونم لطفافقط ی دیقه طول میکشه عضومیشید و امضاتون ثبت کنید۸سال اذیت شدم الان منتظرمعجزه ی خدام شمامیتوتیدبایه امضامنو به این ارزوی محالم نزدیک کنیدمن ازادمای دنیای واقعی انتظاری ندارم مجازیارو بیشترقبول دارم چون حداقلش اینه که نمیشناسمشون❤کمکم میکنن درحالیکه نمیشناسنم واین بهترین حس دنیاس❤🙏
2731
بچه ننس بنظرت؟؟  تو رو بخاطر خانوادش اذیت میکرد یا قهرمیکرد بخاطرشون؟؟ در طی این مدت  ...

ن مثلایبارزنگ زدمن جواب ندادم سراون انقدر اذیتم کردکه من حالم بدشد کارم به دکتر کشید یامثلا مدام تاکیدمیکنه من خط قرمزم مامانمه واینا

آدرس خونمونو داره

معمولا خیلی کم پیش میاد طرف انقد دیوونه باشه که تا دمه در خونه بیاد وقتی داره تهدید می کنه بدون اصلا به درد ازدواج نمیخوره خوب کردی که میخوای کات کنی بهش بگو اگه بخوای سو استفاده کنی ازت شکایت می کنم می کشونمت دادگاه از قبلم به مامانم گفتم بابامو در جریان بزاره بعدم خط هایی که ازت داره همه جا بلاک کن که حتی نتونه زنگ بزنه همینطور تو پیامرسان ها اگه به تماس و پیامش واکنش نشون ندی حتی نمی تونه تهدیدت کنه  که بعد بخوای به حرفش گوش بدی اینکارو بکن و همه راه های ارتباطی باهاشو ببند حتی در حد یه جمله هم جوابشو نده بعد اتمام حجت باهاش 

✊sasageyo! sasageyo! shinzou wo sasageyo
ماتازه ۳ماهه دوست بودیم بخدامن خیلی دوسش داشتم خیلی محبت میکردم آیندمو باهاش تصورمیکردم ولی خب رفتار ...

کاش زودتر از اینکه خواستگار برات بیاد، ب فکر جدایی میوفتادی!

اون الان حس بازیچه شدن داره و حقم داره 

از اونی که روزی ده بار می‌گفت دورت بگردم چخبر؟! هنوز داره میگرده یا تو اولین خروجی پیچید به بازی؟!:) گاهی اوقات حسرتِ تکرار یک لحظه،دیوانه‌ کننده‌ترین حس دنیاست🥲
2738

سخت ترین دو راهی زندگی همینه.که ندونی با دلت بری جلو یا عقلت.هر کدومشونم که انتخاب کنی حسرت میخوری همیشه میگی اگه زن اون یکی میشدم خوشبخت تر بودم.سخته سخته خیلی سخته

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!
خیلی داره اذیتم میکنه ازصبح که اینجوری شده اصلانتونستم چیزی بخورم ممنون که درکم میکنی

درک میکنم چون تو شرایط تو بودم..عشقم رفتاراش خیلی اذیتم میکرد یه روز بهش گفتم که میخوای برم برا همیشه رفتارت خیلی اذیتم میکنه..گفت یه مدت بهش فرصت بدم اگه تغییر نکرد اونوقت برم..بعد یه مدت واقعا رفتارش تغییر کرد دیگه اشتباهات گذشته رو تکرار نمیکرد..الانم یه ساله باهاشم خیلی ازش راضیم..توهم همینا رو بهش بگو شاید درست شد

🌹همیشه عشق باشد..همیشه برکت🌹کورد کرمانشاه
عزیزم😢

😭

میشه واس منم ی امضابزنید مشکلم حل شه باارامش درس بخونم لطفافقط ی دیقه طول میکشه عضومیشید و امضاتون ثبت کنید۸سال اذیت شدم الان منتظرمعجزه ی خدام شمامیتوتیدبایه امضامنو به این ارزوی محالم نزدیک کنیدمن ازادمای دنیای واقعی انتظاری ندارم مجازیارو بیشترقبول دارم چون حداقلش اینه که نمیشناسمشون❤کمکم میکنن درحالیکه نمیشناسنم واین بهترین حس دنیاس❤🙏
معمولا خیلی کم پیش میاد طرف انقد دیوونه باشه که تا دمه در خونه بیاد وقتی داره تهدید می کنه بدون اصلا ...

میترسم جوابشوندم بیادجلودرمون به بابام بگه

خب حاشا کن بگو دروغ میگه مگه عکسی مدرکی داری دستش؟ب بابات بگو چون پیشنهاد دوستیشو رد کردم داره ابرومو میبره

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
مطمئنم میادمیگه کینه ایه مامانم کلی فحشم داد گف خواستگارتو ردکن باهمین ادامه بده چون بابام بفهمه اول ...

نه اینکارو نکن خواهشا یه مدت بپیچونش بعد بگو ازت شکایت میکنم بیای دم خونمون بخاطر اهاده هیصیت (😂😂 ببخشید نمیدونم دیکتش درسته یا نه)

یه فاتحه به روح برادر۲۲سالم میفرستی🤍🖤 باحیوانات بدباشی باهات بدم👎☠️
2706