2737
2739
عنوان

دوس پسرم بمامانم زنگ زده

| مشاهده متن کامل بحث + 1249 بازدید | 86 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوست نداره؟ اگ داره ی مدت اشنا شو شاید دوس پسر خودت واس ازدواج مناسب بود

پسره؟خیلی دوستم داره ولی رفتاراشم خوب نیس

میشه واسه بهم رسیدنمون وخوشبختیمون یه صلوات مهمونم کنی؟😍😘
2728

اگرقصدتون ازدواج بود چرا خواستگاری نیومد؟

حق اعتراض نداره اگر واقعاهندیگرو دوست دارین و فکرمیکنی مناسبه خب بیاد جلو شاید داره بازیت میده اونم

که هم از این ازدواجت بیوفتی هم اون سرکارت بذاره

یه فاتحه به روح برادر۲۲سالم میفرستی🤍🖤 باحیوانات بدباشی باهات بدم👎☠️
پسره؟خیلی دوستم داره ولی رفتاراشم خوب نیس

خب پس بگو به دلیل بد بودن رفتارات میخوام جدا شم همین

دیگ چیزی نگو

تیکر هدف😇🌻                                                      قشنگِ بعد شب تیره🖤روشنیِ صبح🤍                     شروع :۱۷ آذر ۱۴۰۰ روز چهارشنبه ساعت ۲۰:۵۲:۱۲💜
2740
آیندت مهمترین چیزه مطمئن باش اونم چیزی به بابات نمیگه فعلاً حرصش گرفته این جوری میخواد تخلیه بشه

مامانم گف کاری نمیتونی کنی گف من دیوونه ترازاین حرفام یه بچه بازیم بده بهش بگو بدمیبینه 

ازاسترس دستام میلرزه بابام بفهمه سرمو میبره

استارتر من بهت حق میدم ازش جدا شی چون با این رفتارا و ترسوندن تو معلومه اصلا دوست نداره..تو سه ماه باهاش بودی الان فهمیدی رفتارشو پسند نمیکنی خب حق داری بخوای دیگه ادامه ندی..

🌹همیشه عشق باشد..همیشه برکت🌹کورد کرمانشاه
اگرقصدتون ازدواج بود چرا خواستگاری نیومد؟ حق اعتراض نداره اگر واقعاهندیگرو دوست دارین و فکرمیکنی من ...

ببین اون خانوادش واینا واملا درجریانن خواهرش باهام صحبت میکرد تلفنی یعنی قصدشون جدی بود ولی من چون این رفتاراشومیدیدم میگفتم فعلا بیشتراشنابشیم

خب پس بگو به دلیل بد بودن رفتارات میخوام جدا شم همین دیگ چیزی نگو

قبلا گفتم گف بیابریم مشاوره منم ازمشاوره رفتن خاطره خوبی ندارم

بگو بابام خودش خبر داره یا بگو بیا بگو تا ببینی چیکارت کنه پشت منو خالی نمیکنه طرف تو رو بگیره منظ ...

متاسفانه قبلا ضعف نشون دادم ومیدونه بابام چجوریه ومن چقدر میترسم

ببین اون خانوادش واینا واملا درجریانن خواهرش باهام صحبت میکرد تلفنی یعنی قصدشون جدی بود ولی من چون ا ...

بچه ننس بنظرت؟؟  تو رو بخاطر خانوادش اذیت میکرد یا قهرمیکرد بخاطرشون؟؟ در طی این مدت 

یه فاتحه به روح برادر۲۲سالم میفرستی🤍🖤 باحیوانات بدباشی باهات بدم👎☠️
2706